Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit tegyek ha nem kedvelem...

Mit tegyek ha nem kedvelem akivel keringőznöm kéne?

Figyelt kérdés

Amíg meg nem tudtam, hogy ki lesz a párom nagyon szerettem volna keringőzni, de most már egyáltalán nem akarok. Már pár éve egy osztályba járunk és tudom róla , hogy egy kicsit lassú felfogású és egy csomószor egyáltalán nem figyel arra amit mondanak neki, szerintem nem azért, mert nem érdekli, hanem egyszerűen csak nem veszi észre. Amikor beszéltem vele mindig annyira közel hajolt hozzám, hogy kényelmetlenül érztem magam.

Őszintén szólva azon gondolkodom, hogy inkább nem keringőzök, de közbe nem akarnák egy ekkora élményből kimaradni. 17L



2022. szept. 21. 00:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki ne maradj belőle és a srácot se hagyd cserben szerintem.
2022. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Nálatok az ofő osztja be a párokat?
2022. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld kibírni. Csak heti 1-2 óra próba (legalábbis nálunk ennyi volt), aztán maga a szalagavató is csak pár perc. Kibírod, csak akarni kell. Amúgy tudom milyen, én se kedveltem a keringős páromat, de kibírtam.
2022. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is rossz a hallása. Ha kényelmetlen hogy közel hajol akkor mond el neki. Lehet hogy ő nem is tudja hogy ez mennyire zavaró. Persze udvariasan mond, semmi szukség arra hogy megsértsd. Amúgy meg lehet hogy jó fej, csak eddig még senkit se érdekelt hogy milyen ember.

Nekem a szemem volt rossz és nem ismertem meg az embereket az utcán. Volt aki rámköszönt és nem vettem észre, úgy hallottam vissza hogy XY-nak nem köszöntem vissza.

2022. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hosszúhajú ***** válasza:
mi lett? olyan kíváncsi vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!
dec. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!