Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagási ajándék fiúknak?...

Ballagási ajándék fiúknak? Fontos!

Figyelt kérdés
Gyermekvasutas vagyok, most ballagnak el a barátaim a gyermekvasútról. Az egyik 14 éves a másik 18. Velük szeretnék közös programot csinálni ballagás alkalmából. Valami ötlet 10 ezer forint értékben?

2023. júl. 25. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vasúti tematikában én ajánlanám ezt [link]

Amúgy próbálj esetleg gyv-s felnőttekkel üzemlátogatást szervezni olyan helyre, ahol még nem voltatok.

2023. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát ők már annyira nem rajongnak a vasutakért, inkább a társaságért vannak a gyerekvasúton, úgyhogy vasúttal kapcsolatban nem szeretnék élményt adni.
2023. júl. 25. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, sajnálom, hogy nem volt segítség a javaslatom, de így legalább egy iránnyal kevesebb.

Bandázás, élménypark, szabadulószoba, gokart? (Csepelringet nagyon reklámozzák). Mi lehetne a kiindulás?

2023. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetve akkor esetleg, ha egy csoportból voltatok őket is beszervezni?
2023. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk pedig elsőre nekem is valami ilyesmi program volt az ötletem pl ott a Füsti. De amúgy akár strandolni is elmehetnétek valahova.
2023. júl. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok.

5# - szabadulószobába szoltunk menni a csoporttal, meg 3an szerintem nem is lehet. A gokart pedig szerintem elég drága.

7# - A strand egész jó ötlet, köszi, átgondolom

2023. júl. 26. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!