Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 14 éves lány milyen ballagási...

14 éves lány milyen ballagási ajándéknak örülne?

Figyelt kérdés
jún. 10. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Pénz, virág.
jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Miert nem kérdezed meg tole? Van aki örül a virágnak, van aki nem. Van aki a pénznek örül, Van aki szemelyes ajándéknak.
jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Penzcsokor.
jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Még egy szavazat a pénz csokorra. A pénzből megveheti, amit szeretne. És mindegy, hogy mennyit szándékozol ajándékozni, akár 5.000 akár 50.000. Meg lehet csinálni a csokrot jópofára és személyesre.

Én anno a pénzt gyűjtöttem, a virágokat meg miután elhervadtak kidobtam, de a csokor kiegészítőit megtartottam

jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
12%
Hát ahogy itt elnézem a dolgokat, egy 50 éves pasinak.
jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Azért a virág meg a pénz mellé valamilyen személyes ajándékot is adjál. Egy verses könyvet a kedvenc költőjének a verseiből, beleírva, hogy milyen alkalomból kapta. Ez megmarad emléknek, a pénzt meg elkölti. Persze más jellegű könyvet is vehetsz az érdeklődésének megfelelően.
jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Virág, lufi. Mi mást lehetne még a ballagó diák kezébenyomni.
jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
85%
Egy ennyi idős lány nyilván nagyon fog örülni a pénznek, szóval az egy jó alternatíva, ha nem ismered annyira az érdeklődését, viszont azt el fogja költeni, és amit vesz rajta, azt bizony sem hozzád, sem a ballagáshoz nem fogja kötni. A virág az pedig szerintem az egyik legalapabb dolog szokott lenni. De ha valami maradandót, és értékeset szeretnél neki adni, akkor jó megoldás lehet egy ékszer, akár ezüst, vagy arany, vagy karóra. Nyilván ehhez ismerned kell, hogy milyet venne fel, mi illenne hozzá, mert annak megint csak nincs értelme, hogyha soha nem fogja hordani. Illetve még ami szerintem aranyos ajándék az egy képes album. Én 2 éve ballagtam, és egy ilyen albumot kaptam, amiben az iskolás pillanataim voltak összegyűjtve évről évre. Nekem nagyon tetszett, konkrétan láttam magamat és az osztálytársaimat is felnőni a képek segítségével.
jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
Big dildo.
jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
18%
Műbrokkoli már úgy is nagy lány
jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!