Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagási ajándék az osztályfő...

Ballagási ajándék az osztályfőnöknek?

Figyelt kérdés
Csak a vita megy az osztályban és születnek az egyre gyatrább ötletek. Valami maradandót szeretnénk, ami nem személytelen (mondjuk nem ékszer, vagy ilyesmi). Ötletek?
2012. jan. 8. 17:53
1 2
 11/16 anonim válasza:
9%
nekem van egy eladó medvém ha érdekel
2012. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
A mi oszinknak meghalt a fenykepezogepe, igy vettunk egyet, amelynek a dobozat ellattuk kulonleges, kozos diszitessel, keszitettunk egy nagy albumot, amelyben mindenkinek ott volt a ballagasi fotoja, nevsor szerint, majd osztalykepek...nagyon-nagyon tetszett neki, viragcsokornak meg ikebana
2012. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire összetartó az osztály, mennyi fénykép készült, mennyire vagytok kreatívak, stb. Készítettek egy zenéhez videóklippet, és CD-n odaadhatjátok.

Emlékszem a mi magyartanárunk kikötötte, hogy semmilyen könyvet ne adjunk neki,mert már minden verseskönyve megvan, és kár lenne érte (mi utáltuk, mint a bűnt, mert annyit szivatott, nem is kapott semmit) Azért jóval később gondoltam rá, hogy mi lett volna hogy ha adok neki egy egyedi kötésű kötetet a verseimmel. (többször majdnem megbuktatott irodalomból, és több versem jelent meg irodalmi folyóíratban) persze ez egyedi lett volna, de ha olyan kötet lenne, ami minden egyes diák saját alkotása szerepel (versek, rajzok, festmények, fényképek...) és ezt bársonykötésbe, aranybetűs felirattal, az szép tud lenni. Egyedi, szép emlék, és elfér a vitrinben :)

2012. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

és szerintetek gáz hogyha én (nem egész osztályal,csak igy külön) vennék neki elektromos cigit?:D

mert nagyon durván nikotinfüggő,és igy könnyebb lenne leszoknia,csakhát 20ezer forint

2012. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 Szerintem nem gáz, ha megengedheted magadnak, és privát ajándékot is szeretne valaki adni, de azt úgy vélem, helyesebb négyszemközt átadni. A konkrét ötletedet viszont nem biztos, hogy a tanár jó néven veszi, illik-e egyáltalán. Ha tudod, hogy le szeretne szokni, de nem megy, akkor nem gáz. Ha nem tudsz ilyen szándékról, akkor inkább NE. Egyrészt mert a nem kért tanács, gyakran rosszul sül el, márpedig ebben az esetben az ajándékod egy merő célzás, tanács, "kioktatás"... éppen ezért kényes ajándék a szappan, dezodor ("fürggyémáleparaszt!") is.
2012. febr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A mienk ha mindenigaz egy albumot kap, mindenkit lefenyképeznek és belerakják, bár nem érdemel 35*60-Ft-ot meg még az albumot is!
2012. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!