Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vegyek a matematika...

Mit vegyek a matematika tanárnőmnek?

Figyelt kérdés
4 évig tanított minket, és mindig mindenkivel nagyon jóságos, és segítőkész volt. Megszerettette velünk a matematika, megtanított minket gondolkozni. Egy kedves idősasszonyról van szó, aki sajnos egyedül él. Nem szeretnék csokoládét, vagy virágot, olyat szeretnék, amit eltehet a fiókjába:) Ballagási ajándékról lenne szó. Köszönöm!
2012. febr. 20. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kis "rövidebb", szép borítású könyvet készítenék, amelyben időrendbe rendezve néhány emlékezetes órai-, vagy személyes pillanatot röviden megfogalmazva kézzel írtan felelevenítenék.

Ezekhez az oldalakhoz néhány iskolai fotót is szerkesztenék, vagy ha van, aki ügyes grafikusként rajzolhatna is.

2012. febr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző ötlete jó! Esetleg órai aranyköpésekkel is tarkíthatnád, biztosan szép emlék lenne számára.
2012. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csorbi válasza:

Tanár= századrész=százalék láb

én= tanátrnő tavaly is ezt jelentette ...

2012. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 M.mónika válasza:
100%
Sajnos nekem is most ment el az osztályfőnököm ami nagyon megrendítette az egész osztályunkat (engem is nagyon) mi kb. 2-hétig folyamatosan fényképezkedtünk vele majd pedig kihívattuk a fényképeket és beleragasztottuk egy emlék könyvbe és írtunk neki verseket,idézeteket,emlékeket és külön féle vicces dolgokat amik rá és ránk emlékeztetnek az emlékkönyvbe és csináltunk egy osztály képet amit bele rakattuk egy hógömbbe.. Teljes volt a siker, őt is és minket is meghatott az az utolsó óra amit vele tölthettünk :))
2012. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!