Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vegyek a leendő sógorom...

Mit vegyek a leendő sógorom ballagására?

Figyelt kérdés

A barátom tesója (velem egyidős és fiú) meghívott a ballagására. Arra gondoltam, hogy veszek egy fehér rózsát és befestem kékre(ételfestékkel), és veszek mellé egy ballagási szalagot,amire ráírom, hogy *nevem*tól. Mellé vegyek még egy csokit vagy valamit? A csokitól azért félek,mert májusban lesz a ballagás,és sztem elolvadna. Esetleg valami kreatívabb ötlet? Le akarnám nyűgözni.:)

19/L


2012. márc. 26. 23:10
 1/4 anonim válasza:
A csokit megtudod venni előtte pár nappal.. Ennyire biztos, hogy a sógorod lesz?
2012. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ballagáson a napon kell állni elvileg, ráadásul mire odáig elviszem (mivel 2 várossal arrébb van). Májusban elég meleg van már, szívtam már meg így és nem akarom olvadtan adni.:) vagy lehethogy valamilyen dobozos csoki kéne, az talán nem olvad el,vagy legalább nem látszik:D

Amúgy igen, biztos hogy a sógorom lesz.:)

2012. márc. 26. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
elég fiatalon eldőlt a sógor sors:D
2012. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 éve együtt vagyok barátommal, minden szabadidőnket együtt töltjük, és ugyanúgy (sőt...) izzik köztünk a levegő mint a legelején. Ha eddig nem untuk meg egymást, sosem fogjuk.:) Őt már elvarázsoltam, már csak a családját kell lenyűgözni.:D Fogalmam sincs, hogy kezdjek hozzá, de sztem tesója biztos értékelni fogja a gesztust.:P
2012. márc. 26. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!