Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Idézet a legjobb barátaimnak?

Idézet a legjobb barátaimnak?

Figyelt kérdés
Idén ballagunk, és a neten már nagyon sok szép idézetet találtam az osztálytársaimnak, viszont a legközelebbi barátaimnak valami személyesebbet szeretnék, pontosabban olyat, ami a(z örök) barátságról is szól. Tudtok esetleg valami szépet mondani nekem?

2012. ápr. 12. 16:56
 1/5 anonim válasza:
0%
Én olyan vagyok nélküled mint vetés nélkül a föld, mint lomb nélkül az erdő. :D
2012. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hm, szerintem ez szerelmi vallomásnak az igazi :)
2012. ápr. 16. 21:04
 3/5 anonim válasza:
70%
Írj magadtól vmit. Vmi személyeset. Annak sztem sokkal jobban örülnének...(bár nem ismerem őket)
2012. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A barátság nem arra való,hogy valakit meggyőzzünk a magunk álláspontjának igazságáról, mindössze arra alkalmas csupán,hogy mások álláspontjait megértsük.

vagy:

Lehet, egy barátod elmegy - oly messzire, hogy tán soha nem látod viszont. És mégis, benned jelen lesz, örökké.

2012. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
70%

www.citatum.hu itt nagyon szépek vannak. De ha valami személyeset szeretnél, keress filmidézetet! És sződd bele egy kicsit egy közös történeteteket!

Pl.: A legjobb barátaid tudnak rólad minden kínos, vicces, durva sztorit. Az igazi barátaid veled élték át őket! *és irj ide valami közös maradandó emléket* :)

2012. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!