Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Akik vettetek már középiskolai...

Akik vettetek már középiskolai ballagásra fiúnak ajándékot, vagy lenne ötletetek?

Figyelt kérdés

A fiút kevéssé ismerjük személyiségre, de illene kitenni magunkért a keresztszülőség miatt, pont most amikor minuszos minden hónapunk.Tehát valami nagyon költségkímélő pár ezer forintos dologban tudunk csak gondolkozni, de hogy miben pontosan, arról fogalmam sincs, ezért jó jönne néhány kreatív ötlet.

Mp4, számítógép tartozékok, hasonlók kilőve, mindene megvan.

Minden segítségért jár a zöld pacsi!


2012. ápr. 24. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy mutatós karóra. Nem sokért is lehet már szép darabokat kapni. ráadásul az igaz, pasis ajándék :)
2012. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezt pont 8.-os ballagására kapta....azért köszi, légyszi segítsetek még.Köszönöüm.
2012. ápr. 24. 16:39
 3/4 evans válasza:
adidas parfüm, na jó hogy eléggé komoly legyek én középiskolás ballagásomra senkitől sem kaptam piát/ pedíg gyűjtő vagyok/ és egy kicsit fura volt, egy szép üveg bor amibe belegravíroztattok valamit, szerintem jó ötlet
2012. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tavaly wiskys üveget vettem poharakkal a keresztfiamna. 5-6ezer forint.
2012. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!