Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Valamilyen ötlet ballagásra...

Habii00 kérdése:

Valamilyen ötlet ballagásra ruhának és hajnak?

Figyelt kérdés

Testvéremnek lesz általános sulis ballagása és nem tudom hogy milyen ruhát vegyek fel és hogy milyen legyen a hajam. Nem tudom hogy hogyan kell megjelenni ballagásokon, még soha nem voltam és nem akarom túlzásba vinni nagyon.Kérlek segítsen valaki :)

12/L


2012. máj. 6. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy se téged fognak nézni, legyél átlagos.
2012. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami kis csinos szoknya,felső. Egy kis cipő, fond be a hajad. :) Szerintem ez bőven elég
2012. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

AZ igazi ballagás 12.osztály után van, erre a balalgásra nem kell nagyon kiöltözni. A hajad vagy enegdd ki, vagy fondd be. Időjárástól függően felvehetsz egyberészes ruhát vagy egyszínűben(pl sötétkék) vagy valami masnival(bár az idősebbeknek való), vagy színátmenetesben:felül világos, alul sötét); d lehet egy csinos blúz(ne legyen túldíszített, és nem kell tiszta fehérnek lennie, és alulra szoknya/nadrág(FEKETE).

az is jó, ha a kötelező iskolás ünneplőt veszed fel, de anyukádat is megkérdezheted:)

Jó mulatást!

és teljesen érthető, hogy itt kérdezed meg és nem a szüleidtől, amikor bátyám balalgott, én is nagyon izgatott voltam


14l

2012. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :))
2012. máj. 8. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!