Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 2000 méteres futáshoz valamily...

2000 méteres futáshoz valamilyen erősítő szerre lenne szükségem. Ötlet? Részletezem.

Figyelt kérdés
Alapból edzett futó vagyok, 2000m eddig 7.05min alatt futottam. Ma nem tudom, hogy de sokkal gyengébb eredményt futottam, és fontos lenne egy vetélytársam legyőznöm. Milyen szerrel tudnám iszonyatosan megdobni az állóképességem, vagy elérni, hogy ne érezzek fáradékonyságot?
2012. ápr. 26. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

szereket nem ajánlanék ilyen célra max táplálékkiegészítőt amivel egy kis pluszt szerezhetsz pl ez is megteszi


[link]

2012. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem még fiatal vagy! De nem éri meg doppingolni, pláne nem Magyarországon. Vannak erősebb napok, hetek, hónapok és sajna gyengébbek is. Fejben kell ott lenni. :)
2012. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nemtudom mennyi idős vagy de ez nem valami jó idő :P. Ilyen szinten szerintem mindegy hogy ki a jobb.
2012. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!