Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagásra, a párom barátja...

Ballagásra, a párom barátja lányának (középsikola), mit vegyünk?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 08:45
 1/6 anonim válasza:
legtöbb helyen ballagási plüsst szokás ajándékozni. vagy pénzt. vagy ékszert.
2012. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire szoros a barátság. Mert ha csak úgy símán haverok, de nem szokott lenni pl. közös családi névnapi stb. ebédek, összejövetelek, akkor csak valami egyszerű inkább csak jelképes összegű ajándékot.

Pénzt, ékszert inkább csak családtagnak, rokonnak adnék, de egy barát gyermekének nem.

2012. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A középiskolai ballagások szinte már mindenhol lezajlottak valahol még lesz????


Szerintem ballagási plüsst vegyetek egy csokor virág mellé az elég jó szokott lenni.

2012. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is meglepődtem, de itt most lesz még csak a ballagás. Nem megyünk a suliba, csak az otthonukba. Nem szoros annyira a barátság, hogy összejárnánk. Inkább azt mondom együtt szoktak pecázni. Végül is párom eldöntötte, hogy pénzt adunk, viszont szerintem ez túlzás.
2012. máj. 12. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha azt nézed meghívtak, számítanak rétok és a kaja-pia sincs ingyen, szóval akkor szerintem elég jó barátok lehettek... :)

Nem tudom milyen összegben gondolkodik a párod, 5000 Ft szerintem pont elég, ebben benne is van minden, és remélehetőleg nektek se megerőltetőösszeg... vagy egy nagyobb virágcsokor, de az túlszárnyalhatja azt az összeget, szóval az előbbi ötlettel mindenki jobban jár (kivéve a virágboltost :D)

2012. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megvolt a ballagás. Pénzt adtunk, meg egy doboz Merci csokit.

Így utólag az utolsó válaszolólóval egyetértek. Jó volt az összejövetel, körbe voltunk ugrálva.

2012. máj. 14. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!