Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen verset írjak?

Milyen verset írjak?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy az edzőmnek milyen verset írjak a ballagásom alkalmából, mert elég jól ismerjük egymást( én 15 vagyok ő 29) szóval ötleteket szeretnék kérni!!!
2012. máj. 26. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Baráti vers. :D
2012. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
példák?????
2012. máj. 26. 18:59
 3/4 anonim válasza:
mi az, h példák? most írjunk ide egy komplett verset? Amúgy hát.. nem tudom, miért akarsz te verset irni az edződnek.. ha nem vagyok tapintatlan, akkor elmondom, hogy kérdésedből kiszűrődni vélek látni (na ezt jól mengmondtam).. szóval úgy látom, mintha érzelmi szálak kapcsolnának ez edződhöz. ? :-)
2012. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő nő én meg lány vagyok, szóval semmi OLYAN kapcsolatom nincs vele, csak hát nagyon baromi sok időt töltünk együtt( 5 órát naponta) szóval azért nem tudtam hogy mit írjak, de már megoldottam
2012. máj. 29. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!