Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hogyan írjak búcsúbeszédet?...

Hogyan írjak búcsúbeszédet? Help =/

Figyelt kérdés

Felkértek arra, hogy írjak búcsúbeszédet 5-10 mondatban egy tanárnak. A kérést nem utasíthattam vissza, az osztályból nekem van a legtöbb közöm hozzá.

Csak heti 1 órában tanított, és az osztálynak eléggé az agyára ment a különböző furcsa kéréseivel, amik egyáltalán nem a tananyaghoz kapcsolódtak, hanem az X helyen kellett X dolgot csinálni.

Azért nem tudtam elutasítani, mert ez az ember engem évről évre felkészített egy X versenyre, ahol szinte minden évben elég jó eredményeket értem el.


Egyáltalán nincsen semmi ötletem arra, hogy mit írhatnék. Osztály szinten nem tudok túl sok pozitív dolgot írni róla, viszont azt sem tehetem meg, hogy csak ezekről a versenyekről beszéljek (amúgy több osztályból is készít fel több embert, nem csak engem...). Negatív dolgokat nem írhatok, az ki van zárva...


Néhány helyen csak egy X betűt találtok, nem szeretném ha esetleg bárki is felismerne...



2012. máj. 29. 16:10
 1/2 anonim válasza:
Esetleg régi emlékek vannak róla? Mert azt is beleírhatnád ha van..
2012. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen tanár. Gondolom, esetleg rajz, technika vagy valami ehhez hasonló lehet, ha hetente csak 1 órád van vele.

Kedves X néni/bácsi!

Az egész 8.a/b/c/d/e osztály nevében szeretném megköszönni, hogy X évig tanárunk volt. Meg tetszett nekünk tanítani xy dolgot. Szeretnénk elnézést kérni ezért és ezért. Mindig emlékezni fogunk a tanárnőre, úrra. Soha ne, feledjük a .... -al eltöltött órákat,, a dolgozatokat stb. Kívánunk a tanárnőnek, tanár úrnak sok-sok szép tanévet, és megannyi örömöt. Viszlát!

2012. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!