Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 8-os ballagásra mit vennétek...

Alaszka kérdése:

8-os ballagásra mit vennétek ajándékba?

Figyelt kérdés
Unokahugim ballag, és nincs ötletünk. Aranyat nem hord, sőt, nagyon ékszert sem, ha igen, akkor ilyen tinis bizsukat max. Nagy a család, akár össze is tudnánk valamire dobni, de nem nagyon van ötletem.
2012. jún. 1. 19:39
 1/2 anonim válasza:

Én is örülök a meglepetésnek, de a legjobb, ha megkérdezitek, hogy mire van szüksége.

Azt sem tudom, hogy mennyi pénzt szántok rá.


Lehet, hogy a telefonjához szüksége van headsetre, vagy adatkábelre.

Valami dísztárgyat is vehetnétek, és mindig emlékezni fog, hogy tőletek kapta a ballagásra. : )

Írtad, hogy élkszert nem hord, de ha nem is arany, hanem pl. egy ezüst nyakláncnak mindenki örül.

Lehet, hogy nem a legjobb választás, mert nem biztos, hogy tetszeni fog neki (vannak vékonyabbak, vastagabbak, stb. ... ) de ha tudod, milyen a stílusa, akkor jó : )


Ez megint a stílustól függ, de szerintem sminkcuccokat is vehetnél neki.

Ha még nem használ, akkor egy alap készletnek biztos örülne.

De ha már sminkel néha, akkor is jól jön egy-két új darab.

Nem ilyen komoly dolgokra gondolok egy 14 évesnek.

De azért ha lehet, jó minőségű legyen. Inkább legyen neki kevés, de jó!

Pl. Avonos. : )

Ennek biztos örülne: ... legalábbis én :)

kitekerős szemceruza (azért jó, mert nem kell faragni, és praktikus)

szempillaspirál,

szájfény

alapozó (ha olyan a bőre, mert amúgy nem tesz nelki jót - én nem használok)


Ha akarsz, akkor valamilyen szemhéjfesték:

Avonnak van szintén kitekerős szemhéjstiftje, több színben

vagy

2-es/4-es kiszerelésű szemhéjpúder

-de ezt lehet, jobb ha ő választja, a színek miatt : )



Ha egyik sem tetszik, adjatok neki pénzt, és arra költi, amire szeretné!

Csak ez elég sablonos, mert persze a pénznek mindenki örül, de az ajándék mégis nagyobb örömöt okoz!


Remélem, tudtam segíteni! : )

2012. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Keresztlányom ballag most,megkérdeztem mit kér, a válasz az volt: nem tudom... Szülei ugyanezt mondták...

Mivel messze laknak, és sajnos nem találkozunk gyakran, ezért fogalmam sincs mit szeret, mire lenne szüksége.

Így marad a pénz, de egyedi megoldásként készítettem neki egy díszdobozt, amire ráfestettem a ballagás évét, meg egy szép kis szöveget és abba teszem a pénzt 200-asokban.

Így azért csak marad emléke is, a pénzt meg arra költi, amire akarja. :)


Én anno keresztszüleimtől egy óriás plüss madarat kaptam, meg ékszert (amúgy én sem hordok fülbevalón kívül mást).

Szüleim meg TV-t vettek nekem (de ez már sok-sok éve volt, akkor a tv volt a nagy álmom). :)

Másoktól -úgy emlékszem- pénzt kaptam.

2012. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!