Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit kapjon tőlem a legjobb...

Mit kapjon tőlem a legjobb barátnőm ballagásra? 14l

Figyelt kérdés

PÉnteken lesz a ballagása. 15 éves.

elsőtől együtt jártunk suliba, aztán ő maradt a suliba, én elmentem 6osztályosba, azóta évi 4-5ször találkozunk mert nem nagyon egyeztethető.

Én nem ballagok mivel 6osztályosban ugye nincs ballagás.

Az övére meghívott, de nem tudom, mit vigyek. A virágcsokrokat inkább a rokonok viszik nem? A plüss esetleg jó? Más ötlet? Kb mennyi az árhatár?(ami felett nem illik vinni)


2012. jún. 10. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te is vihetsz neki virágot, doboz bonbont és igen, a plüss is jó egy jópofa képeslappal, ami az alkalomra szól. Egyáltalán nem hiszem, hogy elvárja tőled az értékes ajándékot, hisz még nem kerestek. Szerintem ilyesmit nyugodtan vehetsz neki.
2012. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vékony ezüst karkötőt? az se drága....1000 ft vagy olyan ezüst nyakláncot ami azt jelzi (nem tudom hogy) hogy régebben imádtátok egymást és most is de nem szabad elfelejtenetek egymást :)mondjuk a szokásos szív félbe törve?
2012. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!