Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Valaki tud segíteni? Mert...

Valaki tud segíteni? Mert nagy szarban vagyok.

Figyelt kérdés

Na az a helyzet hogy van egy nyolcadikos haverom akinek mondtam hogy ballagtatom.Az unokatesóm még régebben mondta hogy nem akar elmenni a ballagására és ezért vállaltam be.Már bele is egyeztem hogy ballagtatom de az unokatesóm mondta hogy még is ballag és szeretné ha elmennék rá mert az egész család ott lesz és hogy mekkora buli lesz utána.Persze ezt akkor amikor már beleegyeztem abba hogy ballagtatom a nyolcadikos haverom.Az unokatesóm olyan mint ha a testvérem lenne és sokszor megyek hozzájuk ott aludni

(szüleim elváltak és ezért ha apámhoz megyek ő mindig oda visz).Voltunk már együtt nyaralni most is velük megyek ezért sem akarom megbántani sem őt sem az egész családot.De másfelől a nyolcadikos haveromnak megíkértem.De ez nem olyan igaz barátság fél éve ismerem valószínű a ballagás után soha a büdös életben nem találkozunk.De akkor sem akarom átba*ni.Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben.Ha lehet indokokat is írjatok.



2012. jún. 11. 21:17
 1/4 anonim válasza:
14%
szerintem a srác tök gyökér, mert tuti h tetszel neki, csak még gyerekes. ballagtasd el, utána hátha megérzi a pnaszagot ;)
2012. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Hát szerintem azt válaszd amelyikhez a szíved húz jobban.

De szerintem ha bármelyiket is választod, magyarázd meg neki, hogy miért épp a másikat választottad. De ha úgy nézzük, a rokonoddal sokat leszel még együtt még és habár a családi összetartás fontos a barátokat sem hanyagolhatjuk el. Biztos megértik. Mint ahogy azt is megérti a haverod ha a rokonodat választod, és amúgy ha le sem fog sz*rni a továbbiakban akkor szerintem lényegtelen.

2012. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:33


"máté003214 kérdése:"



o_O

2012. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Menj a haveroddal, legyél vele 2 órát, aztán robogj át az unokatesódhoz.
2012. jún. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!