Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen szokások vannak 8-adiko...

Milyen szokások vannak 8-adikos ballagáson?

Figyelt kérdés
Gondolok a lufi elengedésre,a kalap dobálásra.Miket szoktak még csinálni?
2012. jún. 15. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem semmi ilyesmi, ez nem Amerika.
2012. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Holnap ballagunk és mi lufit fogunk elengedni.:)
2012. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Kalap dobálás legfeljebb az amerikai szokásokat átvevő egyetemeken van, de szerintem még ott is nevetséges.

Én végigcsináltam az általánost, középiskolát, OKJ-t és egyetemet, és sehol nem dobáltunk kalapot, sőt, még lufit sem engedtünk el.

Általánosban és középiskolában ballagtunk, bankettet és szerenádot tartottunk.

Az OKJ-s bizonyítványt "ünnepélyesen" a vizsga után rögtön adták oda, koccintottunk.

Az egyetemen avatás volt, kötött ceremónia, vonulási renddel és "koreográfiával", de nem volt talár, sapka meg ilyesmi, csak az volt az elvárás, hogy sötét ruhában legyünk.

2012. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Mindenki mekkora hazafi már megint...

Nálunk volt lufi engedés, és azt hiszem írtunk is bele kívánságokat. Alatta csöpögős zene szólt, el is sírtam magam. :) De ha kalapdobálást akartok, meg kell beszélni az osztályfőnökkel, vegyetek egyforma kalapokat, aztán meg kell szervezni az egészet. Megoldható szerintem :)

2012. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

3. vagyok, és egyáltalán nem hazafiságból írtam, én aztán nem vagyok olyan hazafi, minden vágyam külföldre menni.


De ettől függetlenül azt mondom, hogy szerintem pont a ballagás, meg a nagy múltú egyetemek diplomaosztó/avató ceremóniája nálunk sokkal találóbb és ünnepélyesebb, ezt kár feladni a sapkadobálásért. Szerintem.

De persze mindenki csinálja, ahogy jónak látja, a lényeg végül is az, hogy a ballagó osztálynak szép élmény legyen a nap.

2012. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A lufi elengedéssel nics semmi baj miért lenne amerikai magyarországon ugyanolyan szokássá vált mamapság mint bárhol máshol..hát énmár láttam olyat is ahol rengeteg galambot engedtek el egyszerre..szép volt :)
2012. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
gang-bang ballagás után:D
2012. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lufit mi is eregettünk, nem érzem emiatt hűtlennek magam a népemhez :D
2012. jún. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ma olyanon voltam, ahol kb 30 galambot engedtek el :)
2012. jún. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 02:02


Jó büdös lehetett:D

2012. jún. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!