Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Végzős osztályként milyen...

Végzős osztályként milyen ajándékot vehetnénk a női magyar, angol szakos osztályfőnökünknek?

Figyelt kérdés

35 éves...szemüveges...ékszert nem hord. :\

Mit illik ilyenkor még venni?


2012. szept. 3. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
[link] szemüveg törlőkendő
2012. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

PL:

Cserepes virágot

Dekortárgyat

Utalványt

2012. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Vagy egy beragasztós albumot tele fotókkal.
2012. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Mi az angoltanárnak (nem ofő) fényképes párnát csináltattunk. Rajta volt az egész csoport+a tanár. Nagyon örült neki!
2012. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Egyik osztálytársunk tud harisnyából gyönyörű szép virágokat csinálni...Lehet kellene csináltatni vele harisnyából valami cserepes virágot...az biztos,hogy maradandó. :) A lányától megtudakolnánk,hogy melyik a kedvenc virágja... :)

Én is gondoltam mondjuk a közösen töltött időkről való fénykép albumra... előhívatni a fényképeket és albumba tenni... :) Vagy osztályképet keretbe tetetni... De nem tudom,hogy kitenné-e otthon vagy bárhol.

Mikor az egyik nyelv tanárunkat búcsúztattuk... a szakjának megfelelő nyelvű vicces pólót kapott meg tortát csináltunk neki... :)

2012. szept. 4. 14:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Fényképalbum jó ötlet! :)

Mi is fényképalbumot csináltattunk egyik tanárunknak és könnyekig hatódott tőle :D

A többit nem sorolom fel, hogy mikre kellett pénzt kiadni mert még én is ideges leszek tőle -.-" :D

2012. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Készítsetek kollázst a közös évek fotóiból. Legyenek csoportképek, olyanok amik rajta van, ill. amin csak ti vagytok tehát totál vegyesen. Tudjátok meg, hogy melyik a kedvenc könyvesboltja és utalványt vegyetek, ilyenkor az az egyik legjobb ajándék, mert személyes (kedvenc könyvesbolt) és hasznos is. Meg amikor majd bucsúztatás lessz, előtte írjatok neki egy köszönőlevelet, az emlékekről, az élményekről....

és majd olvassátok fel neki. Puszi

2012. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy díszkiadású alkotmányt. Biztos nagyon örülne neki! :D
2012. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Háti permetezőt, kis baltát, hurkatöltőt, radiátort, diplomát...
2012. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
az utolsó tetszik :DDDD
2012. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!