Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen ballagási csokrot...

Milyen ballagási csokrot csináltassak? Kicsit akarok, ami elfér a ballagó kezében a többi között és ne legyen túl drága sem. Nem értek hozzá, milyen virág illik bele és mi mennyibe kerül.

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 21:13
 1/2 anonim válasza:

Attól függ, hogy kinek adod. Lány, vagy fiú? Hogyha nem akarsz olyan nagyon drágát, akkor szerintem a legegyszerűbb valamilyen szolid, fehér, vagy pasztellszínű virágokból készült csokor. Vagy ami szerintem még nagyon mutatós: az olyan "csokor", amiben horgolt virágok vannak. Ha nem jó a kézügyességed, vagy nem tudsz horgolni, akkor a családban biztos van valaki (például nagymama), aki segítene.

[link] <-- Sok sikert' :)

2012. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DeAnn válasza:
én egyszer bon-bon-csokrot kaptam. (a virág helyett bon-bon szemek voltak benne) szerintem beszéld meg egy virágbolti eladóval, hogy ilyet szeretnél, biztosan nem lesz több, mint egy normális virágos csokor.
2012. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!