Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hollandiában vannak ballagások...

Hollandiában vannak ballagások, szalagavatók?

Figyelt kérdés
Én még nem vagyok olyan jártas az itteni rendszerben, és még nem hallottam ilyesmiről. pls help!

2012. dec. 19. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nincs,csak MO-on és Szlovákiában divat ez az értelmetlen rongyrázás,főleg a szalagvatóra gondolok
2012. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2012. dec. 21. 16:04
 3/6 anonim válasza:
100%
ballagás szerintem mindenhol van.. Amerikában biztos.. nem egy fimen látni hogy ott buliznak a végzősök, mert vége a sulinak és mennek egyetemre főiskolára ilyen bálnak nevezett valamin :D
2012. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okéé:)) köszi a válaszokat:)
2012. dec. 24. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Szallagavato nincs de van karacsonyi gala az utolso evben. Ballagas nincs de van diploma oszto unnepseg egy jo bulival utana szulok nelkul.De nincs rongyrazas semmi pucc csak egyszeruen a Holland szolas azt mondja ,,doe normaal dan doe je gek genoeg,, ha normalisan teszel mindent akkor is eleg orult vagy. Praktikus sporolos jozan nep aki nem engedi elragadtatni magat semmiben nem tuloznak.
2012. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hú, nagyon köszönöm, sokat segítettél! :)
2012. dec. 28. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!