Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Legjobb barátnőnek mit lehetne...

Legjobb barátnőnek mit lehetne adni diplomaosztójára?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Én nem adtam semmit, elmentem, végignéztem, fotózkodtunk, gratuláltam, mindenki boldog volt.
2013. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a sógorom lett orvos. neki egy vicces kis szobrot vettünk ahol egy doki vizsgál egy pacienst.


olyat adjál neki ami a végzetségével össze függ.

2013. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
virgácsot.
2013. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Diplomát XDD
2013. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Azt, amit a legjobban szeret. :) Könyvet, csokit stb. Figyeld meg! Miről beszél a legtöbbet? (Természetesen jó értelemben.) Néha elég egy kis apróság is, amit szeret és máris örömet tudtál szerezni neki. :) Bízd a megérzéseidre ezeket! Te jobban tudod, mint mi, hogy mi kell neki, mire van szüksége. :)

(Remélem nem fogalmaztam meg túl durván, mert csak segíteni szerettem volna.)

Ha pedig teljesen tanácstalan vagy, akkor puhatolózzál egy kicsit. Lehet, hogy sejteni fogja, vagy előre tudni fogja emiatt, de attól még ugyanúgy örülni fog szerintem.

2013. jan. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy fehér kis felálló ormányú elefántot. Szerencsét hoz, nézz utána a neten. Távolkeleti üzletben, ajándékboltban vásárolható.
2013. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy szép tollat, amibe gravíroztathatsz is.
2013. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!