Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit illik felvenni?

Mit illik felvenni?

Figyelt kérdés
Szalagavatóra megyek februárban, és nem tudom mit vegyek fel. Nem az én szalagavatóm lesz, nem is fogok táncolni, csak vendég leszek, és úgy gondoltam, hogy felveszek egy fekete mell alá és térd fölé érő szoknyát, meg hozzá valami csinos felsőt. De anyukám és a fodrászom azt mondják, hogy báli ruhát illene felvennem. Na de most, báli ruhát azoknak kell felvenniük, akik fellépnek. Az esküvőn is bunkóság túlöltözni a menyasszonyt nem ?

2013. jan. 22. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát voltam már néhány szalagavatón, de egyiken sem láttam vendégeket báli ruhában... Szóval én úgy gondolom, hogy a Te ötleted a nyerő.
2013. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Báli ruhát???? Hehe. :D


A te verziód megfelelő.

2013. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a fontos, hogy a ruhád az alkalomhoz illő, kicsit ünnepélyes legyen és jól érezd magad benne.
2013. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elegánsnak kell lennie, de nem kell túlzásba vinni. A báli ruha túlzás lenne.
2013. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is februárban megyek :D

Voltam már jópár szalagavatón,de olyan vendéget még nem láttam aki báli ruhában nézte volna a 'műsort',de ha lett volna ilyen biztos jót mosolyogtam volna:)

Jó a te ötleted! Az a nyerő

2013. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Jó tudni, hogy megsem vagyok hülye :)
2013. jan. 22. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!