Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szalagavatóra kosztüm? Nem...

Szalagavatóra kosztüm? Nem tudom mennyire él még ez a hagyomány?

Figyelt kérdés

Fiamnak holnap lesz a szalagavatója, van közös tánc is, nem érzem jól magam kosztümben, egy nadrágban és egy alkalmi felsőben /nem blúz/ szeretnék menni.

Mennyire szokás még kiöltözni?


2013. febr. 21. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Ez nem kiöltözés! Hanem megtiszteled az alkalmat! Elég szomorú ha a saját fiad szalagavatójára ennyi "áldozatot" sem vagy képes meghozni.

Egyébként él még ez a hagyomány...

2013. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt nem az "áldozat hozatalról" van szó, hanem arról, h még sosem voltam ilyen eseményen és nem tudom mi a szokás.
2013. febr. 21. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Nyugodtan mehetsz egy szép nadrágban és egy szép felsőben!


A kosztüm nem divatos. Nem egy hivatalos fogadásra mégy a parlamentbe, bár manapság oda is mennek akárhogyan.

2013. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fekete-fehérbe, de szövetnadrág/szoknya, egy csinos blúzzal ajánlatos.
2013. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Elég, ha "csak" csinosan felöltözöl. Annyian lesznek majd meglátod, és nagyon vegyes öltözékekben. Nem fog senki sem megbámulni, ha nem kosztümben mész.
2013. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!