Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Halloween-...

Mi a véleményetek a Halloween-ről?

Figyelt kérdés
Sok negatív véleményt olvasok, főleg olyanokat, hogy csak "Amerika majmolás",divat és ehelyett inkább az elhunyt szeretteinkre kéne emlékezni. Van benne igazság,de szerintem jó szórakozásnak,annak ellenére,hogy nálunk ez a "cukorkéregetés" nem nagyon működik. Azért merült fel bennem a kérdés,mert meglepődtem rajta, hogy még az iskolánkban is "megjelent" a halloweeni dekoráció..

2012. okt. 5. 19:54
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
100%
Én szeretem a Halloweent. Nem tartom hülyeségnek. A mi sulinkban is van mindig Halloweeni buli. Oda viszont csak az angolosok mehetnek.
2012. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Igazából nálunk is van, de tulajdonképpen senki sem öltözik be.
2012. okt. 5. 20:02
 3/32 anonim válasza:
68%
Imádnám ha lenne:)szerintem tök jó buli a beöltözés meg a töklámpa
2012. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
52%
Mike Myers is coming for you :)
2012. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
54%
Mi a barátaimmal mindig tartunk nálunk bulit, pedig már nem vagyunk gyerekek, 25 évesek vagyunk. Beöltözünk, folyik a művér, meg horror sütiket sütünk. Ujj süti, szellem süti, szemgolyó süti, tökös pite.... nagyon jó képek szoktak készülni....:)
2012. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon jön be, igaz nem vagyok annak a híve hogy ez így amcsi szokás úgy amcsi szokás, én mindenre vevő vagyok. Valentin napot is tartok egyébként. Én megpróbáltam a Halloweent is bulikon is voltam már de nekem ez a dolog nem nagyon jön be. Én úgy vagyok vele hogy mindenkinek szíve joga hogy hogyan ünnepli meg hogy tartja-e vagy hasonlók, én inkább kimaradok belőle, ezt nem nekem találták ki, nem vagyok a halloween híve hogy őszinte legyek, ez van ilyen vagyok.
2012. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk mindenszentek van, nov. 1-jén.

Halloween pedig okt. 31., és nekünk semmi közünk hozzá. (Ahogy a Valentin naphoz sem...)


Nagyon szomorú, hogy ilyeneket átveszünk, ahelyett, hogy a magyar hagyományokat ápolnánk, legalább ugyanekkora lelkesedéssel.

2012. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Jól hangzik. :)
2012. okt. 5. 20:19
 9/32 A kérdező kommentje:
*20:13
2012. okt. 5. 20:20
 10/32 A kérdező kommentje:

20:19


Ezzel egyet kell értenem, tényleg foglakozhatnánk többet a "magyar" ünnepekkel, mert sokan nem is tudják egyes hagyományok/ünnepek apropóját. Továbbá kezdik elveszíteni a jelentőségüket a külsőségek miatt. (pl.: Karácsony,Húsvét)

De szerintem azért nem olyan nagy tragédia ha valaki "halloween témájú bulit" rendez vagy foglalkozik vele. Mint mondtam, jó szórakozásnak tartom.

2012. okt. 5. 20:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!