Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mondanátok nekem olyan virágok...

Mondanátok nekem olyan virágokat, amiket a ballagó lányok tudnának vinni a kezükben? Valamilyen szebb virágra gondoltam pl liliom, kála csak ezek nagyon drágák. A szegfű nem tetszik az szerintem nem illene oda.

Figyelt kérdés

2013. márc. 20. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Rózsa
2013. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gerbera
2013. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem drágább a kála, mint a rózsa. Semmiképpen ne virágboltban vegyétek, hanem valami virágdiszkontban, virágpiacon.

Egyébként én imádom a szegfűt. :)))

2013. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ó, és liliomot eszetekbe ne jusson, a virágpora csúnyán megfogja a ruhát, márpedig egy ballagáson elkerülhetetlen, hogy a tömegben valaki hozzáérjen a virággal másokhoz...
2013. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 21. 15:08
 6/9 anonim válasza:
100%
fikusz xD
2013. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Karfiol.
2013. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne úgy tervezd,hogy a ballagásra is elviszitek. Inkább otthon adjátok oda,vagy teljesen utána,hogy ne kelljen az egész ünnepség alatt fognia, sok helyen például nem is engedik. A nyolcadikos ballagásomkor osztályfőnök kért minket,hogy szóljunk a szülőknek,hogy ne hozzanak csokrot mert van egyen virág. Megtettük, a másik osztályban ez nem volt szabályozva és szép kis káosz lett, a sorban való fotózásra hagyott időben adták oda a csokrokat, sokan annyit kaptak,hogy rendesen nem is tudták fogni és emellett még a párjukba is kapaszkodni.
2013. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi szegfűvel ballagtunk. Ritka ronda volt, de sajna másra nem tellett a sulinak.
2013. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!