Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátnőnek születésnapi...

Barátnőnek születésnapi ajándék. Mit vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nos a problémám az, hogy nem tudom mit vásároljak születésnapjára.

A problémám abban is nehezedik, hogy alig 4 hónapja vagyunk együtt, viszont rajongunk egymás iránt.

Mivel külföldön élünk mindketten, (ő nem magyar) ezért ilyen eseményekkor olyan 20-30 ezer forint végösszegű ajándék, nem számít túl nagynak (kinti fizetéshez képest).

Ezért is gondoltam arra, hogy veszek neki egy ilyen gyöngy nyakláncot:

[link]


Viszont nem tudom illik e ilyen fiatalon (én 20, ő 22) ékszert ajándékozni. Vagy, hogy ezt mennyire nyerné el a tetszését.Ezért is fordulok most a hölgyeknek itt a fórumon.


Lányok/Hölgyeim, nektek mennyire tetszik a nyaklánc? Titeket nem hozna zavarba egy ilyen ajándék, ilyen fiatal kapcsolatban?


Mit ajánlotok mit megyek a születésnapjára?



2013. jan. 12. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

na ez se ér 30 000 ft-ot :D

szerintem egy szál rózsa is megteszi.

2013. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
32%

szeritnem iylen korban még necces ékszert ajándékozni.

Mi lenne akkor ha valami személyesebbet adnál neki? vagy csak mi magyarok lennénk ilyen érzelgösek? Csak itt számít ajándéknak ha valami szeméylessel lepjük meg és nem egy futoszalagtermékkel?

2013. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy közös vacsorát is tervezek.
2013. jan. 12. 23:48
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy egyáltalán nemszokás Magyarországon ajándékot venni a másiknak.
2013. jan. 13. 00:33
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
De szokás ajándékot venni, csak tudod 4 hónap után baromira nem ismered még az ízlését. Nekem special nem tetszene ez az ajándék. 25/L
2013. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap után is lehet ismerni valakinek az ízlését...

amúgy nekem nem tetszik ez a nyaklánc, de csak mert nem a stílusom.

viszont!

ha neki van több ruhája amihez passzol és nőiesen öltözködik stb akkor szerintem jó :) és 4 hónap után nem tartom túlzásnak, bár attól is függ milyen volt az a 4 hónap. (én is pl majdnem 4 hónapja voltam együtt a barátommal amikor szülinapjára vettem neki nyakláncot, egy kis plüsst és egy pólót (!) és sütöttem tortát. milyen érdekes, megismertem 4 hónap alatt is annyira, hogy tudjam milyen póló tetszene neki :))

szóval szerintem nyugodtan vedd meg neki, nem túlzás :)

2013. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

2db Farmernadrágja van, hogy ha otthon vagyunk akkor legyen mit felvennie. Már 2. hónap után összeköltöztünk.

Minden nap ruhában van, (Mármint ez az egybe szoknya izé ) Ha jól tudom az a ruha. Szereti az ilyen dolgokat, pl. van neki egy hasonló csak feketében, 3x ilyen hosszú.

Fekete,fehér,szürke,kék,bordó, színeket szereti.


Nem tudom fogalmam sincs.

2013. jan. 13. 13:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akkor tetszene neki :D
2013. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
30%
Inkább egy közös program, mint egy drága ajándék.
2013. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8/9 Köszönöm a válaszod. Eddig ez volt a leghasznosabb( az első hozzászólásod.) :)


#9/9 Például?

2013. jan. 13. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!