Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit tehetek érte hogy ne...

Mit tehetek érte hogy ne sírjam el magam a ballagásomon? (8. oszt. )

Figyelt kérdés
Elég elérzékenyülős típus vagyok és elég ciki lenne ha elbőgném magam.. Hogyan tudom magam fejleszteni ? Már próbálkoztam ilyenekkel hogy belegondolok hogy még úgyis tartjuk a kapcsolatot de aztán eszembe jut hogy valaminek itt mégis vége szakad. Megoldás? (ha van ilyen)
2013. márc. 22. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egész ballagás alatt magamban énekeltem és csak utánoztam a többieket amit csináltak, lélekben totál nem ott voltam. Nem sírtam el magam, mert Megadeth ment a fejemben :P
2013. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez jó technika lehet kipróbálom köszi a tanácsot :)
2013. márc. 22. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valami prózaira gondolj. Jó tanácsa, addig ki is tart, míg meg nem látod az első könnyezőt...


De az sem baj! Hol máshol bőgnéd ki a fájdalmat, vezetnéd le a stresszt, ha nem ott?

:-)

Én is azt csináltam.

2013. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fogsz sírni.

Én tavaly ballagtam, azt hittem, hogy végig fogom bőgni az egészet. (és többen is ezt hitték rólam :DD)

Próbán egy lány sírt, de rajta is nagyon látszott, hogy erőlteti.

Ballagáson meg inkább röhögtünk közben, barátnőmmel meg beszélgettünk, fiúk meg perverzkedtek, mert a combjuk felett volt a fejünk, mivel csak így tudtunk beszélni...

Annyira nem is megható a ballagás.

Szerintem esélyesebb, hogy idén fogok bőgni a mostani 8.-osok ballagásán :DDD

Én sokkal többször elérzékenyülök így, hogy középiskolába járok, és érzem már, mennyire valós a dolog, és hiányzik az általános.

Ballagáson ez annyira még nem jön le.

Imádom a volt osztályomat, és akkor is imádtam (+a többi diákot, és a tanárokat is, és ez azt hiszem nagy szó :D), de hidd el, ott és akkor nem arra fogsz koncentrálni, hogy 8 évnek vége és már nem lesztek soha többé egy osztály, hanem, hogy ne szúrj el semmit. Jól mondd a szöveget, jól énekelj, ne botolj meg, miközben kimész a közönség elé, vagy miközben körbe mentek a sulin, stb...

Megjegyzem én is nagyon érzékeny vagyok. Azóta is nemegyszer sírtam már, mert hiányzik az iskola, az osztályom, pedig most se rossz, csak nem ugyanaz.

De valahogy ballagáson nem jött elő, és nem én voltam az egyetlen ilyen. Nálunk senki sem sírt. Előtte is elmentem mások ballagására, és ők sem sírtak. :)

Ahogy láttam, ez inkább a szülőkre jellemző, esetleg egy-két tanárra. :D

2013. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást :)
2013. márc. 22. 21:23
 6/9 anonim válasza:
100%
nekünk kint volt a ballagás félkörben ült az évfolyam semmi tető fölöttünk és eléggé unatkoztam az előadás alatt mikor elrepült fölöttünk egy madár én meg elképzeltem hogy a "kedvenc" osztálytársam szép arcát lekakilja onnantól kezdve a röhögés visszafojtásától könnyezett a szemem nagyon szóval ne vidd túlzásba szerintem a jókedvet xdd
2013. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
XDDDD
2013. márc. 29. 08:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit az utolsó írt, az így csak simán elképzelve nem vicces, de pl az én általános sulimban 3 éve a ballagáson tényleg lefosott egy madár egy ballagó fiút. Na az vicces volt. (amúgy olyan volt, hogy akkor elengedtek 100 galambot a suliban, na azóta ezt nem csinálják)
2013. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem lehetett rossz XD Szegény srác...
2013. márc. 30. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!