Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ha a ballagásomon kevesen...

Ha a ballagásomon kevesen lesznek az ciki? ://

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én ballagásomra csak anyám és tesóm jött el, de ők is az utolsó 10 percre értek oda, amikor kivonultunk az iskolából. Más roskadozott a virágoktól, nekem meg egy darab növényem nem volt. Számomra elég gáz volt, rosszul éreztem magam, az osztálytársaim nem tudom mit gondoltak, szerintem észre se vették mert kb. mindenki magával volt elfoglalva. Vonuláskor a szélen állók is lehet megjegyezték, de ezt sosem fogom megtudni.
2012. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Enyémre is 7-n jönnek csak,de nem hiszem hogy olyan ciki lenne,a lényeg hogy a legfontosabbak jöjjenek el.
2012. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám és nagypapám jött el, és egy csokrom volt.

Akkor kicsit cikinek éreztem, de így visszagondolva nem volt az.

2012. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki.

Az enyémen az egész család ott volt. Voltak vagy 20an, de annyira nem örültem neki amikor mindenki bőgött, hogy ott hagyjuk a jó bandát és akkor még a családdal is kellett foglalkozni. Bár ez a rendje módja, hogy a család ott van az ilyeneken.


17/L

2012. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 3an voltak
2012. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az anyám jött el a ballagásra, de én nem éreztem cikinek. Számomra inkább az iskolától és egy korábbi szakasz lezárásáról szólt, mintsem családi esemény.
2012. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Nekem szüleim,unokatesóm és a párom jött el,szóval mi sem voltunk sokan,egy csokrom volt,ami bőven elég is.

Szerintem nem ciki. Lehet akkor ott cikinek fogod érezni,

de később rájössz,hogy nem az.

2012. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az a lényeg, hogy a számodra legfontosabbak legyenek ott. Nekem a ballagásaimon 3an voltak ott, a diplomaosztomón meg csak a férjem :) Nem volt ciki egyik sem.
2012. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, a diplomaosztómon már senki nem volt ott, anyámék sem, nem utaztak 4 órát, hogy megsüljenek az üvegtető alatt. Ekkor már nem is érdekelt a dolog, utána elmentem a barátaimmal kajálni, majd este kicsit sörözni.

Általános ballagásom pedig nem is volt, mivel 8 osztályos gimis voltam.

2012. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..nekem is 3-n jönnek el..:/ de azért mégis egyszer ballagok..:s és ez így rosszul esik..meg tudom hogy ez már akkor nem is fontos..szóval se fodrászhoz nem megyek,se műkörmöshöz..:/
2012. jún. 14. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!