Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 8-os ballagás után valami jó...

8-os ballagás után valami jó családi program? Segítsen valaki!

Figyelt kérdés
Kb 20 fő jönne el, az étterem túl drága lenne nekünk és haza sem szívesen hívnánk őket, mert kicsi a lakás és messze van a sulitól.Tudom, hogy "nem nagy cucc a 8-os ballagás", de akkor is illik meghívni valahova a családot. Segítsetek értelmes ötletekkel, kérlek!

2013. márc. 24. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A kisebb éttermeket meglehet próbálni én szerintem, esetleg valami cukrászdát, vagy egy vendéglőt, mert azok közt is akadnak igényesek és nem túl drágák, bár így most hogy hova valósi vagy nem tudom megmondani mik a lehetőségek.

Esetleg ha van olyan rokon akik kertes házban laknak akkor ott is lehet valami kisebb bulit, bográcsozást, sütögetést összehozni ha vállalja a dolgot, de ez már necces így a szervezésben, szerintem ezt a végső esetre hagyjátok.

2013. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell olyan hű de jó étteremre gondolni étterem alatt. Vannak olyan éttermek amik nem olyan sok csillagos, olcsó és megfelelő. Ez mindenütt így van. Nálunk egy 7000-es városban is van nagyon drága és olcsó...


Egyébként lehet olyat csinálni, hogy mindenki hozzon valami apróságot -> vagy dítő, pia vagy valamilyen kaja. És nyársaljatok, grilleetek vagy bográcsoljatok.

2013. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem az étterem nagyon drága, talán érdemesebb lenne rendelni egy nagyobb sültes tálat, vagy batyus-bulit tartani :pppp

De szerintem az az adu ász, ha a kertben sütögettek, beszélgettek :)

2013. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk sem nagy a lakás, anya főzni sem akart így a suli konyhájáról a szakács nagyon kiadós és finom hidegtálakat dobott össze. A kertben volt az egész,szerencsére jó idő volt és mindenki jól szórakozott.

(a hidegtálat ajánlom,abban mindenki talál kedvére valót és sokan olcsón készítik, mi még csomagoltunk is a rokonoknak mert annyira laktató,hogy mindenki belakott belőle és így is megmaradt kb a fele)

Most ismét ballagok,valószínűleg bográcsozás és grillezés lesz :)

2013. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a jó tippekért!:))
2013. márc. 28. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!