Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagási meghívás emailben?...

Ballagási meghívás emailben? Mit lehetne írni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Szeretném meghívni keresztanyukámat a ballagásomra, de nagyon messze lakik tőlünk és nagyon ritkán tudunk találkozni (előfordul, hogy 1,5-2 évig egyáltalán nem látjuk egymást). Így sajnos nem tudom elvinni neki a meghívót sem.

Emailt szeretnék küldeni neki, természetesen tartalék meghívó van, így ha el tud jönni, ő is kap meghívót, hogy legyen neki emlékként.


De mit írhatnék egy emailbe?


2013. ápr. 19. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem küldöd el neki postán a meghívót, egy pár soros levél kíséretében?
2013. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is postázd el a meghívót.
2013. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos nem tudom a címét, mert ő szokott nagy ritkán felénk járni, és akkor tudunk találkozni.

2013. ápr. 19. 20:18
 4/4 anonim válasza:
Ha napi szinten vagytok (e-mail) kapcsolatban akkor egy szépen megszerkesztett meghívónak biztos örülne. Vagy e-mailben kérd el a címét és postázd a meghívót. De végső esetben telefonon is meghívhatod. Bármelyiknél is maradsz biztos,h örülni fog amiért nem felejtetted el!:)
2013. ápr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!