Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » A ballagási meghívókat, hány...

A ballagási meghívókat, hány héttel előtte illik elvinni a rokonoknak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy azzal értesíted őket a nagy eseményről, vagy csak formaságként adod?


Ha előbbi akkor szerencsés időben előtte, ha utóbbi akkor majdhogynem mindegy.

2013. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most a hétvégén, ill. jövőhéten viszem el, mert ma kaptuk meg a meghívókat. De szinte mindenki tudja, hogy mikor lesz a ballagás.. :)
2013. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóban szólni már akkor illene ha tudjátok az időpontot vagy is előtte 2 hónappal legalább mert nem ártana rá felkészülniük, ugye szabadság kérés stb... mert manapság hétvégén is szoktak dolgozni. Amikor az unokahúgom ballagott tavaly én is mondtam neki hogy akkor szóljon ha már tudja hogy tudjak szabit kérni vagy úgy csinálják a beosztásom hogy pihenős legyek. Ha már megvan a meghívó hogy formaság akkor célszerű 2-3 héttel ezelőtt kivinni, vagy kiküldeni ha messze laknak.
2013. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!