Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagási kérdések, segítség....

Alizka0827 kérdése:

Ballagási kérdések, segítség. Ruha, smink, cipő, haj. (? ) Gyerünk csajok:3

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Szóval ugye mindjárt itt a ballagás,kell venni ruhát,bla bla bla..:D /általánosból ballagok/

Akkor kezdjük:

-szoknya: [link] ezt gondoltam,szerintem nagyon jó.tudjátok,ez az a fajta,aminél így be kell tűrni a felsőt.Szerintetek jó?:)

-felső: [link] valami ilyesmit gondoltam,szerintem csinos:) ha szerintetek nem megfelelő,linkeljetek másikat.

-cipő: nem szeretnék tűsarkút,ezért valami ilyesmire gondoltam: [link] vagy [link]

-smink: valami szolid,tehát alapozás,spirál,kis szemceruza nagyon lightosan elsatírozva,ajakfény:)

-haj: na ezt nem tudom. vállnál kicsit hosszabb a hajam,mindenképp szeretnék bele hullámot.linkelnétek egy párat?:)

Ennyi is lenne,szóval arra vagyok kíváncsi,csinosak,jók-e a ruhák?És még várok ötleteket!Nagyon köszönöm:)



2013. ápr. 23. 18:31
 1/8 A kérdező kommentje:

vagy még szoknya:

[link]


[link]

2013. ápr. 23. 18:33
 2/8 A kérdező kommentje:
:)
2013. ápr. 23. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Szoknya linkek nem jók, egyébként a felső jó, a cipőből a 2. szerintem szebb.
2013. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
miért nem jó a link? amúgy köszi.
2013. ápr. 24. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nem működnek.
2013. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jó a link, csak átirányít, és a böngésző figyelmeztet! A szoknyából az első, a felső nagyon csinos, a cipőből szintén az első. Ízlések és pofonok, de nekem ezek a telitalpú cipők nagyon nem tetszenek. A nyitott orrú sokkal szexibb, fiatalosabb. A smink szintén nagyon jó választás! :) Jó szórakozást! :)
2013. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom.vettem ma ugyan olyan fekete szonyat,mint amit linkeltem,nagyon tetszik.:) talaltan egy nagyon jo telitalpu cipot,meg is veszem majd:)
2013. ápr. 24. 22:32
 8/8 A kérdező kommentje:
ja es akkor mar csak haj otlet kene,ha valaki tud,linkeljen:) meg hasonlo inget kell talalnom:)
2013. ápr. 24. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!