Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ciki ha elsírom magam a...

Andi ;) kérdése:

Ciki ha elsírom magam a ballagáson?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki, ha a ballagáson elsírom magam? Ez még csak a nyolcadikos ballagás, de nagyon nehéz lesz ott hagyni a sulit, meg néhány barátomat...
2013. ápr. 29. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki, bár én ilyen miatt nem sírtam. :)

23/L

2013. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát a meghatódás az végül is természetes ilyenkor.

Amikor 8. ból ballagtam akkor a fél osztály pityergett még a férfi osztályfőnökünk is.

Én valahogy nem, igaz sok barátom volt ott, még az évfolyamba meg az alattam lévő osztályokba is, ennyiből gáz volt elhagyni, de annyiból jó volt hogy amikor gimibe mentünk akkor az osztályunk nagyrésze is abba a suliba ment meg az évfolyam is, de más más osztályokba viszont, a két legjobb barátnőmmel meg egyik sráccal akit nagyon bírtam egy osztályba kerültünk, mert az adott szakból akkor két osztályt indítottak és csak tanévnyitón tudtuk meg kit hova osztanak be, de szerencsére az egyik barátnőm rokona ott dolgozott tanárként és eltudta intézni hogy néhányan kerüljünk egy osztályba.

A gimis ballagás az tavaly volt, hát azon egyáltalán nem sírtam el magam, meg sem kottyant ez az egész akkor nagyon be voltam parázva az érettségi miatt, és az egész ballagás azzal ment el hogy fel sem fogtam az egészet plusz még izgulhattam azon is hogy a barátom időben odaérjen mert előző nap unokatestvérének a ballagásán volt az ország másik felén és mivel már este nem akartak elindulni így másnap korán reggel indult el egy 4 órás útra hogy 10 re odaérjen hozzám.

Éppen hogy odaért, de a virágot csak az ünnepély közepén tudta odaadni mire átverte magát a tömegen.

2013. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lány vagy szóval nem :D Nálunk 8.ba minden lány sírt fiúk meg vagy fapofával ülték végig vagy szakadtakxd :D
2013. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 barbibaba98 válasza:
nem ciki.Én is 8.-os vagyok most fogok ballagni,de az 100százalék,hogy bőgni fogok..:) Mert mi az (egész osztály) imádjuk az osztályfőnökünket,tudom hülyén hangzik de ez van:)
2013. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki. :)

Nekünk most lesz a ballagás hétvégén, és kérdeztük osztályfőnökünket, hogy a százas zsepit hova tudjuk majd tenni. :D


Egyébként is könnyen elérzékenyülök és az utolsó évre nagyon jól összekovácsolódtunk, szóval hiányozni fog ez a társaság egy kicsit. A legkülönlegesebb, legegyedibb osztály voltunk az iskolában, bár nem jó értelemben.

Ráadásul olyan emberek is lesznek ott, akikről csak álmodni mertem, és biztos, hogy nagyon jó érzés lesz újra látni a kereszt szüleimet, pláne együtt.

Szóval szerintem én is elpityeredem majd, de ez nem gáz.

2013. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Dehogy, én tavaly nyolcadikban örültem, hogy otthagyhattam azokat a rossebeket (tanárokat, igazgatóhelyetteseket, de főleg azt a dagadt takarítónőt).
2013. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azta, de jó nektek. Nálunk 9.-ben van a ballagás.
2013. máj. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!