Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen utalványt vagy élményaj...

Milyen utalványt vagy élményajándékot, esetleg mást ajánlanátok a 8. osztályos unokaöcsém ballagására?

Figyelt kérdés

Közeli kapcsolatban vagyunk, sokat segítek neki tanulni, stb. A nővéreméknek jól menő vállalkozásuk van, anyagi probléma nincs. Idősebb unokaöcsém most fog az általános iskolából ballagni, és sajnos egyelőre fogalmam sincs, mit kapjon... szeret horgászni, és naponta jár teniszezni is, viszont nem tudom, milyen márkákat szeret, használ, milyen méret, stb... Ezért vagy levásárolható utalványra gondoltam (többek között), vagy valami belépőre, ilyesmire.


Milyen élményajándékot tudnátok ajánlani? Nagyjából 5-10 ezer ft értékben ezt, és kap mellé még könyvet, meg egyéb dolgokat.


Előre is köszönöm!


2013. jún. 9. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
könyvutalványra gondoltam...de akkor ezek szerint nem. Lehetne esetleg fürdőbe belépő, többnapos, vagy koncertre, amire a szülei is elengedik, vagy szinházi előadásra - feltéve, ha őt érdekelné, esetleg moziba.
2013. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Színházi bérletre is gondoltam, mondjuk félévesre, csak jó lenne egy olyan színház, ami többségében azért gyerekeknek, fiataloknak szóló előadásokat tart, vagy az aktuális kötelező olvasmányokból. Tud valaki esetleg ilyen budapesti színházat?
2013. jún. 10. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből színház bérletet nemigen kapsz, és oda kell még egy ember aki eljár vele.

Kalandpark belépő, aquapark belépő, paintball csata, éves horgászengedély

2013. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Feldobox utalvány? Nézz utána a neten, az olyan, ami az adott "témán" belül szinte bármire levásárolható. :)

2013. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!