Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szalagavatóra mit vegyek fel,...

Szalagavatóra mit vegyek fel, ha nem táncolok?

Figyelt kérdés

Az osztály nagy része persze szeretne táncolni, én valahogy nem. Nem is táncolok. Botlábú vagyok, illetve nem szeretem az ilyesféle ünnepségeket, mint a ballagás, évnyitó, évzáró, szalagavató.

Ha nem táncolok, akkor milyen ruhát vegyek fel Szalagavatóra? (Ha tehetném, el se mennék rá...) Csak én vagyok így ezzel?


2013. szept. 6. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Én se kosztümöt nem veszek, táncolni meg aztán végképp nem fogok. Sajnos a tablót nem tudom kikerülni.

Amúgy egy egyszerű fekete nadrág, fehér felső is jó. Vagy valami elegánsabb. Nem kell túlspilázni.

2013. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na igen, legszívesebben én is egy kényelmes fekete nadrágban mennék.. de azt mégsem lehet...

Valami fehér- esetleg fekete egybeszoknya, ami nem túl csicsás, de mégis elegáns, valaki tudna linkelni?

2013. szept. 6. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Csináltok majd ruhát. /blúzt, kosztümöt /lányok/ meg a fiúk is ruhát.../ Ok: egységes. Nálunk úgy volt, hogy minden osztálynak más színű de osztály szinten egységes.


Én abban voltam végig. Bár én csak annyira voltam ott, hogy szalagtűzés + megnéztem a táncot. Utána meg valami együttest hívtak meg azon már nem maradtam.

2013. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na igen, csakhogy nekünk nem egységes lesz... ezért parázok.
2013. szept. 7. 10:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam anno, úgyhogy csak a szalagtűzésen vettem részt.


Nekünk a matrózblúz adott volt, egyébként meg egy sima, fekete nadrágot vettem fel. (Nem farmer!)


Mivel nem táncoltam, a kutyát nem érdekelte, mi van rajtam. A szűk családon kívül rokonokat sem hívtam.

2013. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szoknya illendőbb ilyenkor, legalábbis én minden szalagavatón csak szoknyás lányokat láttam. Nyugodtan felvehetsz valami alkalmibb egyberuhát is, keress rá a neten "koktélruha" szóval. Minden lányon ilyen ruhát láttam, kivéve ahol az egész osztály egységes ruhát csináltatott. :)
2013. szept. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Apácaruhát.
2013. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!