Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szalagavató bálra alsóbb...

Szalagavató bálra alsóbb évfolyamosként milyen öltözékben illik megjelenni?

Figyelt kérdés

Vegyek fel zakót, nyakkendőt, vagy csak egy fehér inget?

Hogy illik?



2013. nov. 14. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell zakó és nyakkendő, elég, ha felveszel egy normálisabb nadrágot, ami nem farmer, inget (nem muszáj fehéret) és egy alkalmi cipőt.
2013. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ingből csak ilyen szabadidő ingem van a fehéren kívül, szóval nem tudom:D nyakkendőből van sok, gatya az nemgond :D
2013. nov. 14. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd fel a fehér inget, az egyik nadrággal. Ha gondolod vehetsz fel nyakkendőt is, de nem szükséges.
2013. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

elég az ing meg egy normális nadrág vagy maximum egy nagyon igényes farmer lehetőleg teljesen fekete, azért sem szólhatnak.

Bár nálunk az alsóbb éveseknek is külön megvolt szabva hogy mit kell felvenniük, igaz nem volt mindenek kötelező megjelennie de akiket behívtak azoknak iskolai ing mármint az iskola színének kellett rajta lennie, ilyet adott az iskola is de lehetett vinni sajátot is ha meg egyezett a színe. Plusz az iskolai nyakkendő amit minden alkalomra kötelező volt felvennie, kivéve végzősök ha egyedi egyen nyakkendőt rendeltek.

Lányoknak egybe részes ruha volt kötelező ami szintén az iskolai színével volt egyenlő.

2013. nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igazából tárgytalan az egész mert indulás előtt eléggé rosszul lettem, és nem is maradt meg bennem az ebéd, szóval otthon maradtam:D

2013. nov. 15. 17:35
 6/10 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Akkor jó.

Mert nem a GYK-n kell megkérdezni, hogy milyen ruhát vegyél, hanem azokkal összebeszélni, akik még mennek. Az számít, hogy ne lógj ki a ruháddal, nem az inged színe.

2013. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

6-os inakbb itt mint hogy elmenjen egy farmerba , meg egy tarka felsobe .

akit pl en vittem az ugy jott , es mivel rajott h azert nem abba kellene lennie , ezert meg egyszer vinnem kellet

2013. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vegyek fel zakót, nyakkendőt, vagy csak egy fehér inget?


Szóval nem mentél el? De kár! Megnéztelek volna, CSAK egy fehér ingben...

2013. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha van öltönyöd,inged,nyakkendőd és el is viseled,akkor szerintem menj úgy.Egyébként sem a nyakkendő,sem a zakó nem elvárás.Az ing színe meg szerintem teljesen mindegy,csak harmóniában legyen a nyakkendővel és a zakóval.


Ha úgy mozogsz a zakóban,mint egy birodalmi lépegető,akkor inkább ne vegyed fel.

2013. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
akapulkós inget susogós mackónadrágot, ahhoz illő ekte kemény sukár makkos csukát és 1 búvárpipát és 1 vibrátort a jobb kezedbe. aratni fogsz hidd el ja és 5+ dioptriás szemüveg sem árt el.
2013. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!