Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szalagavatón tánc a párommal...

Szalagavatón tánc a párommal 40cm magasságkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Kedves olvasók. Szeretném megérdeklődni tőletek, hogy nektek mi a véleményetek erről:

Jövőre leszek ötödikes középsuliban, jön a szalagavató. Sokáig nem szerettem volna keringőzni, de most hogy lett munkám suli mellett, megengedhetem magamnak, hogy ezt az életben egyszer adódó lehetőséget kifinanszírozzam magamnak, így úgy döntöttem, "belevágok". A gond csak ott kezdődik, hogy ha már kb 16ezret "kidobok" egy ruhára (drágábbat biztosan nem vennék, ez a max) akkor a párommal szeretném megosztani ezt az élményt, hogy együtt táncolhassunk, és nem más fiúval való táncolásra szeretném költeni. Addigra fogjuk tölteni az ötödik évünket együtt, lehet hogy már jegyesek is leszünk, így szerintem érthető. Minden vágyam, hogy vele táncoljak :) De 40cm köztünk a különbség, én vagyok 153, ő 194. Egy nagyon magas cipővel le tudok csalni 10cm-t (bár nem tudom, abba hogyan fogok tudni táncolni, félő, hogy elesek) viszont még mindig marad 30cm különbség.


Minden szem ránk fog szegeződni, márpedig én nem szeretem mutogatni magam. Mi leszünk a ciki vagy a cuki páros.. Szerintetek nagyon ciki lenne így táncolni? Láttatok már hasonlót? esetleg képet-videót tudnátok küldeni, hogy megnézzem, hogyan is néz ez ki kis magasságkülönbségű párol mellett?


Nektek mi a véleményetek?

Igazából attól félek még a tánc oktató sem fogja megengedni. Pedig én csak vele szeretnék táncolni. :)


Köszi előre is a normális válaszokat!


2014. jan. 19. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 159 cm vagyok, a volt barátom 195 és én is vele táncoltam a szalagavatómon. Nem volt sem ciki, sem feltűnő, mindenki tudta, hogy együtt vagyunk, egyértelmű volt, hogy vele fogok táncolni. Olyan meg nincs, hogy az oktató megmondja, ki kinek lehet, a párja, ez nem versenytánc, nem az számít, hogy néztek ki egymás mellett, vagy, hogy tudtok e rendesen keringőzni.
2014. jan. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy a táncoktató beledumáljon, mondd meg, hogy ő a párod vele fogsz táncolni. Szerintem nem ciki a magasságkülönbség, igazából aki nézi ezeket a táncokat az tudja, hogy együtt vagytok, a a többieket meg nem érdekli az egész, ők más táncára várnak. Viszont ne vegyél olyan magassarkút amiben nem tudsz táncolni, akkor inkább kisebbet, de kényelmes legyen.
2014. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindkettőtöknek, de legjobban az első válaszoló tetszett, mert ő a saját példáját hozta, tehát ő maga is átérte, és ha nekik nem volt ebből probléma, akkor biztosan nekünk sem lesz :)


Sajnos (bár akkor nem akartam táncolni és a párom se táncolt a saját szalagavatóján) náluk egy kicsit fura nő volt az oktató, és igenis megmondta, hogy ha nagyobb a magasságkülönbség mint 15-20cm, akkor ő nem fog táncot oktatni, és vagy menjen ki vagy cseréljen párt, aki ilyen cipőben jár.. Hát ebbe tényleg feltétlen bele kell szólnia -.- :)

2014. jan. 20. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!