Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Illik ballagási vacsorát...

Illik ballagási vacsorát csinálni?

Figyelt kérdés
Mivel keretünk sem annyi helyünk nincsen hogy 5-6 főnál többet fogadjunk ezért csak a szük családi körrel ünnepeljük meg viszont ugy meg illetlenség lenne ha barátom családját elhivom a ballagásra aztán ide hozzánk nem ?
2014. ápr. 16. 18:20
 1/3 anonim válasza:
ballagási vacsit illik csinálni, nálunk is van. de barátod meg aztán igazán nem "kell" meghívni vacsira ha már ott van a ballagáson magán..
2014. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Párodat meghívhatod, én is meghívnám, a családját csak a ballagásra.

Nekem is cikis volt ez a dolog anno, mert nekem szüleim akkor volt egy éve, hogy elváltak. Nekem aznap anyáékkal családi vacsim volt, másnap a család másik felével ebéd, és teljesen jól megvoltunk így.


A te helyzetedben ott lennének a szüleim, a nagyszüleim, testvére(i), meg a párom. Egyszerűen ha nincs keret, se hely, szerintem párod szülei meg fogják érteni, max másnap átmész hozzájuk.

2014. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nalunk nincs ilyen vacsi ,nem is tudtam rola h letezik ,:O

megis eljonnek azok akik ismernek , es megdobnak viraggal .

2014. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!