Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Unokahuginak, általános sulis...

Unokahuginak, általános sulis ballagására mennyit illik adni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 10:37
 1/2 Hengerelőhereverem ***** válasza:

Ez keretfüggő, meg attól, hogy mihez van szokva, mert ha nem kap annyi pénzt otthon akkor már 5000-nek is örülne, de ha naponta elkölt 10.000-t (sajnos vannak ilyenek) akkor nem fogod levenni a lábáról 20.000-el sem.

Én adnék 5-10ezer ft-ot és vennék valami hasznos tárgyat, aminek köze van a hobbijához esetleg új asztal gép ilyesmi, aminek ma örülnek.

2014. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hengerelőhereverem ***** válasza:

Ja, ht most látom, hogy unokahúgodnak, viszont akkor gondolom nem fér bele az asztal, gép stb tehát vennék neki valami aranyosat, maradandót amire tud emlékezni, eltud rakni, mondjuk csinálsz neki te egy szép üdvözlőlapot(saját kezű rajz, jókívánságok) és mellécsapsz egy üveg pezsgőt.

(azért jók az iylen kézzel készített üdvözlőlapok, mert én is ami iylen kicsi apró emlék és eltudtam rakni mind megvan és visszatudom idézni kitől kaptam, viszont az ilyen nagy ajándékok, haszontalan virágcsokor... azt sem tudom kitől kaptam mit és mennyit.)

2014. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!