Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Utolsó percben meghívás...

Utolsó percben meghívás ballagásra, de mennyit illik adni?

Figyelt kérdés
A párom öccse az imént adta át a meghívóját a csütörtök reggeli ballagására. Nem mondtam, de kissé felháborított, hogy miért az utolsó percben kell szólni, mikor mindennap találkozunk. Van egy 3.5 évesünk, én 32. hetes kismama vagyok a tesóval. Ha a párom itthon lesz elmegyünk, de mennyit illene adni ? Tehetős család, mi kevésbé. Viszont ők nagyon jegyzik, ki és mennyit ad. 5000 kevés?
2014. ápr. 29. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Talán azert adta ilyenkor mert evidensnek tartotta a meghívást...

Én nem is adam ano a tesomnak, a nagyszüleimnek is csak a napján, hgy egyen mit eltenni...

2014. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

legalább odaadta, van iskola, ahol el se készült a meghívó, és holnap este nyolckor !!! lesz a ballagás...

Szerintem egyértelműnek tekintette, hogy a tesója és a családja ott lesz.

2014. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bics, elküldtem...Nincs olyan, hogy mennyit illik

Van aki semmi pénzt nem ad, van aki virágot csak, an aki ékszert...stb


Én akitől pénzt kaptam attól 5-10e ft ot 2006- ban

2014. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem is tudtunk arról, hogy ballag. Hülyén hangzik, de valami OKJ-s képzésen volt gimi után, ott végzett most. Ezért ért váratlanul, hogy meg sem említette egyszer sem senki, még anyósom sem.
2014. ápr. 29. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:
én ballagásomra nem várom el hogy bárki pénzt adjon
2014. ápr. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaaaah.. Azt hittem gimis..

Okjsre...egyetemire már nem szoktak sztem ilyesmit..

Mi ano gimiben megadtuk a módját tényleg..

De utána..már semmi..

Tőlem ha mar így van, virágot, esteleg egy könyvutalványt kapna..vagy inkább egy könyvet...

1.

3.

2014. ápr. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Jaaahh... hogy igazából ha jól értelmezem már volt egy ballagása és elment szakmára? Hát én is most ballagok testvéremnek most született kisbabája és kérdezte mit kérek mondtam, hogy semmit költse csak a kicsire, ha ennyire csak az ajándékot nézik akkor megse érdemlik még azt se hogy ott legyetek nem még ajándékot. Ez az én véleményem nyilvánvaló, hogy menjél el mert bunkóság lenne nem elmenni de ez is az volt, hogy utolsó pillanatban szóltak, valószinű azért hogy biztosan onnan is fujjon be a szél egy kis ajándékot. Nem felháborodásból írtam csak gáznak tartom ezt az egész szitut. :)
2014. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is annak tartom, nem is kicsit, főképp mint írtam, mindennap találkoztunk. De nem csak minket hívott meg az utolsó pillanatban, hanem a többi családtagot is. Arra jutottam, 5e kap, azt is nehézkesen, de nincs pofám semmit adni.
2014. ápr. 30. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy csokor szép virágot, szalaggal, esetleg tetess neki bele egy focilabdát vagy bármilyen kisebb kabalát.

Én nem adnék pénzt a helyedben, ha úgy is tehetős család majd ők adnak.

Nem az ajándék a fontos, meg amúgy is ez már nem akkora ballagás de Te döntesz.

2014. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!