Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Öcsém ballagni fog általános...

Öcsém ballagni fog általános iskolából, nem ciki a mű csokor valami kalapos plüssel?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire mű. Amiről már messziről virít, hogy mű az szerintem ciki. De ma már lehet kapni olyan művirágokat is, amiről csak tapintás után derül ki, hogy nem igazi, persze ezek drágábbak is, de az egy szép, maradandó emlék lehet. :)
2014. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Imola Ágnes ***** válasza:
A mű csokor az szerintem nagyon nagyon nagyon gáz. Miért nem veszel neki egy picit értelmesebb valamit...pl... egy könyvet, vagy valamit amit használna is. A kalapos maci az elmegy, de a művirág nagyon nem.
2014. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bementem egy virág üzletbe, ott láttam egy ilyen virág csokrot és közepén egy kalapos plüssöt . Nem tűnt fel, hogy az mű . Úgy hogy lehet, hogy az lesz meg még mellé kap egy ilyen ballagási képes lapot, + pénzt is . :)

Köszönöm szépen a tanácsokat :)

2014. jún. 3. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neked sem tűnt fel, hogy mű, akkor másnak sem fog, legalább nem hervad el. :-)
2014. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiúnak nem vennék művirágot. A művirágok őrizgetése lányos dolog. Az öcséd aligha fog művirágot kirakni a szobájába. Az élőt legalább addig megtartja, amíg el nem hervad.
2014. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az is igaz, hogy nem hervad el..:)

Meg az is, hogy nem fiús.. :D de öcsém majd elnézi nekem. Mondjuk énis kaptam nagybátyáméktól egy művirág csokrot és ugye a közepén ott volt a plüss.. hát a plüsst megtartottam a virágokat meg kidobtam..:D Öcsém is szereti a plüsst.. de azért Köszönöm szépen a tanácsokat :)

2014. jún. 3. 18:34
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy meg örült öcsém a virág csokornak , erről ennyi... :D
2014. jún. 16. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!