Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek jó lesz?

Szerintetek jó lesz?

Figyelt kérdés

A osztályom nagy része lányokból áll és 3 an vagyunk fiúk és 24 lány van most fogunk ballagni és a lányok/osztályfőnök fél bolondos ballagást akar :/

A másik 2 fiú már beleeggyezet de én még gondolkodm mivel ahogy a lányok mondták egy profi kozmetikust/sminkest hívnak ki+ elvileg le kell sedni a szőrt a lábról és mivel hosszú a hajam ilyen sötét barna nekem be akarják festeni szőkés árnyalatba :/ és kiegyenesíteni :/

a másik 2 fiúnak rövid nekik paróka lesz nekem meg elvileg átfestenék.

Elvileg tökéletesre akarnak megcsinálni osztályfőnök meg megnézte a mi méretünk 3 unknak és a lányokkal összebeszélve elvileg mindhármunknak valahonnan kerítenek lány ballagós ruhát.

Én még nem döntöttem el hogy akarom e ezt annyira hisz leszedni a szőrt profi sminkesekre bízni magam átfesteni a hajam és még a lányos ballagós ruhába is felöltözni és végigmenni és ülni a egészet :S

A ruha elvileg ugyan olyan lesz mindenkinek fekete magassarkú sötétebb harisnyában vagy világosban ezt még a lányok döntik el egy fekete szoknya felülre ilyen selyem anyagú ing nagy kivágással és persze melltartóval :/ mellé a sulinak a kendője és a ballagási nyakkendő lány módjára.

De még filózok hogy egyáltalán el is menjek e aballagásra ha ez van, mert nem tudom győzködnek hogy vicces és emlékezetes lesz és mostanában mindegyik lány megkeres hogy győzködjön hogy menjek bele de mégnem tudom szerintetek?



2014. jún. 12. 06:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8-os ballagásra???? Elég nagy hülyeség!! Én biztos nem hagynám. A szüleid mit szólnak?
2014. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hajat ne festess.
2014. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

bolondballagásra elmegy, de nem festetnék hajat, meg ha nem akarsz, nem kell szőrtelenítened sem. Vegyél Te is parókát, hosszú hajra is fel lehet tenni, max. jobban meleged lesz.


Sima ballagásra semmi pénzért nem mennék fiú létemre szoknyában, gondolj a szüleidre, rokonaidra is. Sose tudnád őket lebeszélni arról, hogy nem vagy meleg.

2014. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
az a baj hogy rábeszélték anyámat... :/ hajat én sem festenék annira jobb kedvelem a világos barnát ami most van
2014. jún. 12. 18:00
 5/20 A kérdező kommentje:
Elvileg nagyon profin megcsinálnak azt mondják.. de én nem nagyon tudom elképzelni :s
2014. jún. 12. 19:18
 6/20 anonim válasza:
Szerintem a tényleges ballagásra ne csináltasd meg így... főleg, ha nem vagy benne biztos. Hiszen milyen ha egy fiú lánynak öltözve ballag? szerintem ne csináld, legyél okos, és öltözz fel szépen, ahogy kell (:
2014. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A lányok már megbeszélték hogy ilyen lesz osztályfőnök is ezt akarja és anyám is ezt hajtogatja de akkor el sem megyek rá fene tudja :S
2014. jún. 12. 20:00
 8/20 anonim ***** válasza:
és miért nem a lányok ballagnak nadrágban? Ez már valakiben felmerült?
2014. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ienkor szeretik gondolom mutogatni magukat
2014. jún. 12. 20:26
 10/20 A kérdező kommentje:
Heh anyám most akarja a méreteket megnézni jobban mivel megkapta osztfönöktöl amit kellet most pontosan be akarja szabni bár csak annyit mondok hogy lehet hogy a ruha picit szűkebb lesz derékban hogy lányos alkatot akarjanak de a magassarkú annyit mondok kényelmes :S
2014. jún. 12. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!