Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen volt a nyolcadikos...

Milyen volt a nyolcadikos ballagásotok? Táncoltatok, énekeltetek?

Figyelt kérdés
Mivel a sulink gimi is ezért azt mondták ,h mi nem táncolhatunk, nem lehet tablónk, nem szerenádozhatunk, nem bolondballaghatunk, nem lehet bankettünk, nem lehet búcsúvideonk. Csak végigmegyünk az épületen ozt' örüjjé'.

#ballagás #iskola #debil ofő és vezetőség
2014. szept. 15. 17:24
 1/5 anonim válasza:
Én tavaly ballagtam, nekünk sem volt nagy tablónk a suliba, hanem megszerkesztettük a fotóssal a tablót és A/4ben lett kinyomtatva, minden tanárnak, osztálytársnak. A Bolondballagásunk és a szerenádunk annyi volt, hogy egy fehér pólót aláírattunk minden olyan emberrel akit szerettünk, ráírtuk az osztályt+évszámot és ebben a pólóban mentünk körbe a sulin, utánna pedig a tanári ablaka elött minden tanárnak szerenádoztunk. Énekelni pedig a ballagáson énekeltük az Ezt a földet választottam című dalt. Szolíd volt de mégis jól éreztül magunkat. Szerintem te is felvethetnéd az osztályodnak!;)
2014. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az osztály szeretne de az osztályfőnök és a suli igazgatója nem engedi mert ezt 12-ben kell. :(
2014. szept. 16. 14:53
 3/5 anonim válasza:
Én sima általánosba jártam, de nem volt se tablónk, se táncunk, se videó, se semmi. Szerenádozni mentünk csak, és persze körbeballagtunk az épületen. Ne aggódj 12-ben lesz majd minden. :)
2014. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak rossz érzés ,hogy máshol az egész sokkal komolyabb. Mi annak is örülnénk ha lenne egy bolondballagás meg egy tánc (nem keringő).
2014. szept. 17. 21:04
 5/5 anonim válasza:

Szia! En most fogok ballagni (sima általános) most lesz majd 20.-án a keringőnk a két nyolcadik osztálynak.

Nagyon szép ruhánk is van,mér 10 éve (ha nem több) az iskolai fűzős,oldalt felvágott gyönyörű selyem ruhákat viselik a ballagók.Hagyomány,ezért nem is ruháztunk be másikra.:)

Majd bolond ballagás ami persze természetes,mindenki nagyon viccesen vegig megy az egész iskolán,osztályokon.

Majd lesz fotozás,2-3 képet csinálunk is azokból lehet (kis,közepes,és nagyot igényelni).:)

Osztálykép+tanérok és azt a tanárainknak külön virággal adjuk! :)

Szütyőt kapunk persze.:)

Szóval nálunk ilyen,és azt hittem mindenkinél..:o

Anno Nővéremnek úgy volt,hogy felálltak meg kapták a szütyőket és a virágot,osztályképet.És utána míg álltak ment kivetítőn a nevükkel ellátva mikor csecsemők voltak,ovisok,iskolások,és (volt külön fotózás,hogy most milyenek)még ezek voltak bele vágva.Végig nemtudom 20 gyereknek.hosszú volt,de szép,egyszerű is igényes.:)

2015. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!