Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Juniusba lesz a ballagasom....

Foreveralonepls kérdése:

Juniusba lesz a ballagasom. (általános iskolai) Mindenki magassarkuba lesz, de en csak a telitalpu cipobe tudok menni. Tudnatok mutatni olyat ami nem olyan magas es persze fekete? (divatos)

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

"Mindenki magassarkuba lesz"


A fiúk hülyén fognak úgy kinézni...

2015. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Emlékszem a 8.os ballagásomra. Csomó olyan lányon volt magassarkú akiken még életemben nem láttam. Hát igen úgy mentek mint a korcsolyapályán a kezdők. És semmi értelme, mert ballagáson sorok vannak, nem látják a lábad alját. Bizonyítvány osztáskor a padok és székek kitakarják. A családi képeken senki se arra lesz kíváncsi.


NEM KELL MAGASSARKÚ

2015. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a fiukon nem lesz magassarku:D

magasan leszunk(ilyen szinpad szerusegen),es latszani fog. nem azt irtam hogy nm tudok magassarkuba menne, hanem azt hogy telitalpuba jobban tudo, azert is kertem :)

2015. jan. 26. 19:07
 4/4 anonim válasza:

énse magassarkúban leszek:)

nem erről szól:)

2015. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!