Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hogy zajlik egy 8. -os ballagá...

Mrs bloom kérdése:

Hogy zajlik egy 8. -os ballagás? (lent)

Figyelt kérdés

Először ugye a suliba végig megyünk a termeken utána átmegyünk a művelődési központba (lehet az csak a mi városunkban van) ott elbúcsúztat az igazgató meg a 7.-esek stb. utána mindenki megy haza vagy ahol bérelt helyet kajálni és az meddig tart? Utána elmegyünk bulizni,de ugye szülők nélkül és olyankor meddig szokták elengedni a gyereket? Vagy elengedik egyáltalán? lol :D

Szóval ez így hogy szokott menni? (most vagyok 8.-os és 14 éves)



2015. febr. 3. 16:52
 1/4 anonim válasza:
Szerintem az h meddig engednek el az általában szülőtől függ.
2015. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki betép.
2015. febr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nálunk buli még ballagás elött volt osztályba... elég érdekes volt, de amm délután volt mert az ofő is ott volt hozott kaját meg stb... Nem emlékszem pontosan mikor lett vége...
2015. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én ballagásomon a bulira már el se jutottam mert hulla részegen feküdtem az ágyban 20:30-kor... szülőfüggő amúgy.. :)
2015. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!