Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit tudnának tenni, ha nem az...

Mit tudnának tenni, ha nem az osztállyal megbeszélt ruhában ballagok?

Figyelt kérdés
idén van a ballagásom, az osztállyal megbeszéltük, hogy fehér ing fekete szoknya, de én már kifejezetten a ballagásra rendeltem egy (elég drága) ruhát, ami halvány rózsaszín (az egész). beszéltem az osztályfőnökömmel, de nincs benne annyi megértés, hogy az előttünk lévő összes nyolcadik évfolyamhoz hasonlóan szabadon választott ruhában ballagjunk. és mivel én nem mondok le erről a ruháról azon gondolkodtam, hogy végül is nem küldhetnének attól haza, mert más ruhában ballagok... nem?

2015. márc. 19. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Adhatnak egy megrovást, amit meg is érdemelnél. A ballagás NEM divatbemutató azoknak, akiknek sok a pénzük.

A ruhát vedd fel a bankettre, ne a ballagásra.

2015. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Szerintem is inkább bankettre. Pláne, hogy általános iskolai ballagás..
2015. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Bankett vagy hasonlóra..ne vágj fel ennyire hogy neked ilyened is van,másna nem eshet jól,az meg pláne,hogy mindenáron mást akarsz mint a többiek.Velük voltál x évet nem?

Vannak barátaid?

Mint ember tiszteld meg őket hogy a megbeszélt ruhában ballagsz.

2015. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Haza nem küldhetnek, csak mindenki rajtad fog röhögni, hogy milyen már a szépen egyneruhába öltözött diákok között egyetlen különböző. Ha ez neked megéri, akkor rajta.
2015. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden osztálytalálkozón jót röhögnének, hogy ki volt az a hülye, aki másik ruhában volt. Más nem történne. De legalább nem felejtenek el.
2015. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a ballagás utáni családi ebédhez, de az iskolai ünnepélyen hülyét csinálnál magadból, ha a hagyományos ing-szoknya helyett csini ruhában feszítenél, pláne teljesen kilógva a többiek közül. Vagy ahogy írták, a bankett is tökéletes alkalom lesz, oda szokás kiöltözni, nem a ballagásra.
2015. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Azért tisztázzuk, hogy aki külön kiemeli hogy drága ruhát rendelt, az szerintem nem annyira jó módú, s ezért szeretné, hogy ne menjen kárba.


Mindentől függetlenül, szerintem is a bankettre (vagy ki tudja már mik vannak) vedd csak fel. Tényleg csak ki fognak nevetni emiatt.


Ha még nem érkezett meg a termék akkor 8 napon belül vissza lehet küldeni, mindenféle indoklás nélkül, s visszakapod a vételárat.

2015. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Állj be a másik osztályba ballagásra. Ahol szabadon választott ruhákban mehetnek. :))
2015. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez most komoly? Nyolcadikos ballagásra ruhát rendeltél? Te rendelted?

Egyáltalán, minek ez a felhajtás nyolcadikban?

2015. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, beszéltek előtte is a ballagásról..minek rendeltál rá ruhát, pláne nyolcadikban????

Ki fognak röhögni, az lesz.

2015. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!