Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit tudnának tenni, ha nem az...

Mit tudnának tenni, ha nem az osztállyal megbeszélt ruhában ballagok?

Figyelt kérdés
idén van a ballagásom, az osztállyal megbeszéltük, hogy fehér ing fekete szoknya, de én már kifejezetten a ballagásra rendeltem egy (elég drága) ruhát, ami halvány rózsaszín (az egész). beszéltem az osztályfőnökömmel, de nincs benne annyi megértés, hogy az előttünk lévő összes nyolcadik évfolyamhoz hasonlóan szabadon választott ruhában ballagjunk. és mivel én nem mondok le erről a ruháról azon gondolkodtam, hogy végül is nem küldhetnének attól haza, mert más ruhában ballagok... nem?

2015. márc. 19. 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudnának tenni? Jól kiröhögne az egész suli, ennyit :D


"Nézd már, ott a Kovácsék lánya... a kis cafka, már ennyi idősen felvág. Röhej."


Az meg külön vicc, hogy MINDIG van egy jellemzően nőnemű egyed, aki képes olyan hisztit csapni a ballagós ruhából, mintha a világon bárkit is érdekelne. Nyolcadikos ballagásról van szó, te jó ég. A középsulis is egy nulla, na de a kis általános iskolás? :D Konkréten egyikre sem emlékszem, pedig csak 21 vagyok.

2015. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mért, a ballagás után köddé válik az a ruha, mint a Hamupipőkében? Utána már soha többé nem tudod felvenni sehová? Színház, más ünnepi alkalmak stb. Mellesleg nekem nem is volt általános iskolai ballagásom, középiskolában pedig kötelező iskolai egyenruha volt, soha nem vehettem fel suliba olyan cuccot, amit akartam, nem hogy ballagásra, de egyetlen hétköznapra sem. És túléltem. Te is túl fogod élni azt, hogy abban a ruhában mész el, amit megbeszélt az osztály.
2015. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

azért...:DDD

életemben először rendeltem egy ruhát a neten, és mivel drága volt legalább fel szeretném venni az alkalomra, ami miatt megrendeltem. miért lenne ez felvágás? szerintetek a többi iskolában, vagy az enyémben akár egyik 8.os sem fog kiöltözni díszes ruhába?:D szerintetek aki be is tartja, hogy fehér ing fekete szoknya az nem csillogós csipkés ruhadarabokból fogja összerakni? már nem azért, de nem értem mi a baj azzal, hogy kiöltözök az általános iskolai ballagásra. egyszeri alkalom az életben, a következő ehhez hasonló csak 4 év múlva lesz középiskolában, ott pedig már megadnak egy közös ruhát mindenkinek amit legtöbb esetben ők is vesznek meg, de amúgy is addigra elég valószínű hogy kinövöm ezt, szóval igen, ballagás után többet nem fogom tudni felvenni. azért köszönöm azoknak, akik bármilyen tanácsot írtak a kérdéssel kapcsolatban, és azoknak is, akik nem:)

2015. márc. 21. 13:14
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

az vele a baj, hogy a) nyilván meg volt beszélve, s nem két hete lett meg a döntés, hogy miben ballagtok.

b) felesleges felvágás, egy nagy nulla a nyolcadikos ballagás, még ha szalagavató lenne középsuliban. c) ez marhára nem az az alkalom, ahova egy különleges, extra ruhát kéne felvenni, nem bálba mész.


anyádéknak lehetett volna több esze, mondjuk...

2015. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen felfogással szép élet elé nézel!
2015. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

LOL

Én is most vagyok 8.-os, de nálunk meglett beszélve az egységes ruha. Nem csillogós és még csipkés sem. Sőt mi még a fiúkkal is egybe öltöztünk. Szerintem elég furán fog kinézni a képeken, hogy a többiek mind egyforma ruhában vannak, csak te vagy másmilyenben.

2015. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!