Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen ajándékot lehetne...

Milyen ajándékot lehetne venni ballagásra fiúnak kb.15-2o ezer forint értékben? Kössz a tanácsot.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy általános iskolából ballag-e vagy gimnáziumból?
2015. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocs! Középiskolai ballagásról van szó, ami most lesz április végén.
2015. ápr. 1. 12:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én barátom egy bőr cipőt kapott a családjától. + a rokonoktól is valami apróságot. Ha olyan fiú aki szeret öltözködni (szerintem egyetem előtt mindegyik szeret), akkor érdemes mondjuk 15 ezres ruhautalványt adni neki. H&M-ba, Bershkába stb. Ha szeret zenét hallgatni vagy számíptógépezni akkor esetleg egy minőségibb hangfalat.

Örülni fog mindennek, főleg annak, hogy elballag és túl lesz az érettségin :)

2015. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Bershkás, H&M-es utalvány jónak hangzik én tuti örültem volna neki. Bár vannak olyanok, akik nem annyira adnak ilyen téren magukra szóval nekik inkább pénzt vagy ha olyan beállítottságú akkor egy szép órát. Attól függ milyen a stílusa. :D Ezt körbe kell járni mert vannak olyanok, akik azt sem tudják mi az a Bershka vagy hidegen hagyja őket az efféle divatosabb öltözködés ellenben én vidéki létemre is rohadtul örültem volna neki, mert adok az ilyenre. 21/f. :D Vagy ha szereti a sportot akkor két belépő valamilyen nagyobb meccsre egy jobb helyre. Ismerni kell az illetőt. :D
2015. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én szinte mindenkitől pénzt kaptam. Ekkora értékben. Nem bánom, szerintem jobb, mint egy ruha vagy bármilyen tárgy.

Később ebből utaztam az egyetem alatt külföldre - terepre, konferenciákra.

Ha nem tudtok neki mit kitalálni, nem kell görcsösen ragaszkodni a tárgybeli ajándékhoz, a pénznek is nagyon örül egy ennyi idős.

2015. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Esetleg még valamilyen szabadulós játékra belépő mondjuk 4 főre. tuti nagy élmény és nagyon izgalmas :)
2015. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Olyat kapjon ami hasznos,emlékezetes és élvezi is.


1. [link]


2. [link]


3. [link]

2015. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ajánlatokat. Az óra és a pénz szerintem olyan hétköznapi. Olyanra gondoltam, ami igazi emlék lehet. Ezért a szabadulós játékra befizetés nagyon tetszik, köszönöm.
2015. ápr. 2. 18:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Pénzt! Mindenképpen! Annál jobbat nem tudsz adni.
2015. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15-20e Ft-ért nem kapsz órát, csak valami karra csatolható szemetet.
2015. ápr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!