Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Végzősök búcsúztatójára...

Végzősök búcsúztatójára kellene búcsúztató beszédet írnom! Ötletek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 20:11
 1/4 anonim válasza:
Pl. beleírhatsz anekdotákat, ofői beszólásokat, közös emlékeket (ha a te osztályod), ha nem, akkor is jó ötlet ilyeneket gyűjtögetni, legalábbis nálunk szokás. :) Remélem, segítettem!
2015. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
9.-es vagyok, és rosszul fogalmaztam. Nem is búcsúztató szöveget kell írnom, hanem inkább felkonferálást. Ballagás előtt 2 nappal tartott búcsúztatóra. :)
2015. ápr. 23. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen felkonferalast? fellepnek valamivel, vagy hogy lesz ez?
2015. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lényegében egy parti szerű valami lenne ez, (nálunk ez van szerenád helyet, mivel még a budapesti tanárok is igen távol laknak egymástól. Így egyrészt a diákoknak nem feltétlenül lenne idejük elmenni minden tanárukhoz, illetve a tanároknak se kis keret ez...) amin iskola végzősdiákjainak ad el az iskola többi diákja, ill. a végzősdiákok adnak elő a tanáraiknak műsorokat. Továbbá a tanárok megajándékozzák az osztályokat harapnivalókkal, üdítőkkel és hasonlókkal.

Tehát ezen rendezvény felkonferálása lenne a feladat. :)

2015. ápr. 24. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!