Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Történt rosszullét idén a...

Történt rosszullét idén a ballagáson, ahol résztevőként vagy vendégként voltál?

Figyelt kérdés

Úgy látom hogy elég gyakori a rosszullét, ájulás ezeken az eseményeken. Ti is tapasztaltatok ilyet?

Szerintetek ez inkább a sulik felelőssége a rossz szervezés és a körülmények miatt, vagy az emberek nem figyelnek eléggé magukra?



2015. máj. 9. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy ájulás.
2015. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, mi ballagtunk, és az egyik lány osztálytársam majdnem elájult.

szerintem e miatt senkit nem lehet hibáztatni. nálunk kb 20 fok volt, árnyékban álltunk. semmi olyan ok nem volt, hogy valaki rosszul legyen. embere válogatja. van, aki rosszul lesz a tömegben. ennyi.

2015. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nálunk már volt ilyen,de az is igaz, hogy az általános iskolai ballagás volt. Akkor történt ez az eset amikor olyan nagyon meleg volt. Emlékszem a horgosítás vezetékein megolvadt a műanyag. Azt akkor még hosszú volt az előadás is. Azóta a tornaterembe van a ballagás.
2015. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most nem volt. De általában szerintem nem az iskola felelőssége.

- Aki 80 éves és nincs jó közérzete az miért megy ilyen rendezvényre? Úgysem fog semmit sem látni. Hiába biztosítanak általában az iskolák ülőhelyet az idősebbeknek, mindenki nem ülhet.

- Miért irtózik mindenki a reggelitől? Az ájulások jó része szerintem erre vezethető vissza.


Amúgy általános iskolában anno az egyik ájuláson hatalmasat röhögtem, szerintem sosem fogom elfelejteni. Az egyik "ki ha nem én" nagypofájú kisebbségi, belőtt hajú kis vézna majom elájult. Nagyon kemény gyereknek mondta mindig magát, igaza is volt, olyat koppant a feje a padlón, hogy visszhangzott :D

2015. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én minden évben elvágódom, egyszerűen nem bírok melegben állni :( idén a saját ballagásom lesz, nagyon ciki lenne megismételni az eddigieket.
2015. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Eddig szinte minden ballagáson, ahol voltam volt valami gáz. Én tavaly ballagtam, két csajszi is elájult. Nagyon meleg volt akkor és a tűző napon mentünk végig az udvaron vagy fél órát, aztán ültünk, de ugyanúgy a napon az egy órás beszéd, díjkiosztás stb. alatt. Ez szerintem szervezettségi probléma. Mert ugye ha látják, hogy ilyen marha meleg van, akkor be kéne menni mindent átpakolni a tornaterembe. De sajnos legtöbb helyen a tornaterem elég kicsi, nem lehet bepaszírozni annyi embert, szóval az állam hibája, mert nem ad elég pénzt. Viccen kívül ez azért szerintem nem olyan nagy gond, mert életében egyszer azért sokan elájulnak különböző okok (stressz, fáradtság, túlzott alkoholfogyasztás, erős fájdalom stb.) miatt, szóval ez nem egy akkora vészhelyzet szerintem. Akinek meg amúgy is problémája van adott esetben a hővel és állnia kéne a napon, azt csak beengedik már az árnyékba, hogy leüljön. Általános iskolánban mindig volt erre külön egy padsor, ahová az ájulósak ültek, vagy ájulás után ültettek. :D
2015. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyik srác rosszul lett, de mondjuk két órát álltunk egy teremben ahol volt kb 30 fok és egy ablak se volt nyitva, valamint amúgyis betegen jött.
2015. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!